500g Kars Kaşarı
500g Kars Kaşarı
500g Kars Kaşarı
500g Kars Kaşarı
500g Kars Kaşarı

Eski Kars Kaşarı 500g

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : $40.52(KDV Dahil)
İndirimli : $36.02(KDV Dahil)

Organik ve el emeğiyle üretilen Kars Kaşarı çeşitleri Köyde! Hemen sitemizden alışveriş yaparak Kars yöresinin muhteşem kaşarını sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

:

Organik ve el emeğiyle üretilen Kars Kaşarı çeşitleri Köyde! Hemen sitemizden alışveriş yaparak Kars yöresinin muhteşem kaşarını sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmez ürünleri arasında kaşar peyniri yer almaktadır. Ancak günümüzde yapılan yanlış üretim şekilleri ve eklenen inorganik maddeler neticesinde ne yazık ki sağlıklı sofralarda kahvaltı edemiyoruz. Siz de bu durumun farkındaysanız organik Kars kaşarı satın alarak GDO’lu ürünleri sofranıza taşımaya son verebilirsiniz. Sitemizden alabileceğiniz muhteşem lezzetli kaşar peyniri ile hem kendinizin, hem de ailenizin sağlığını düşünmeye başlayabilirsiniz.

Kars Kaşarı Nerede Üretilir?

Kars şehrimiz organik sütleri ve çalışkan köylüsünün emeğiyle üretilen peynirleriyle meşhurdur. Kars’ın meşhur peynirleri arasında şüphesiz kaşar peyniri de yer almaktadır. Kars’taki kaşar peyniri üretim geçmişi Cumhuriyetimizin kuruluşu olan 1923 yılına kadar dayanmaktadır. Bugün gelinen noktada 40’ı aşkın imalathaneyle hizmet veren il, ülkemizin en uç noktasına kadar sağlıklı kaşar peynirlerini üreterek göndermektedir. Bizler de sizin için 500 gram Kars kaşarı fiyatı olarak en uygun seçenekleri sunmaktayız. Böylece sizleri ekonomik anlamda mağdur etmeden sağlıklı kahvaltı yapmanıza imkan tanımaktayız.

Kars Kaşarı Faydaları

Kars’ın organik havasıyla ve doğal yemleriyle gelişen büyükbaş hayvanların sütünden elde edilen kaşarın birçok faydası bulunmaktadır. Sizlere Kars kaşarının faydaları konusunda bilgi verdik. Bu bilgilerden sonra eğer arzu ederseniz hakiki Kars kaşarı satın alabilir ve artık kimyasal maddelerin entegre olduğu sağlıksız kaşarlardan kurtulabilirsiniz.

  • Yüksek tansiyona düşman olan bu kaşar sayesinde vücudunuza bol miktarda kalsiyum depolayacaksınız. Depolanan kalsiyum, sizlerin de tahmin ettiği üzere ileriki yaşlarda oluşan kemik erimesine meydan okuyabileceksiniz.
  • Mide rahatsızlıklarının başında ülser hastalığı gelmektedir. Neredeyse artık her hemen herkeste ülser görülebilmektedir. Mide dostu olan bu peynirle ülsere savaş açabilirsiniz.
  • Kanser hastalarına özellikle doktorlar ve diyetisyenler tarafından Kars kaşarı önerilmektedir. Çünkü bu kaşarla beraber antioksidan özelliği kazanabileceksiniz.

En İyi Kars Kaşarı Nereden Alınır?

Yukarıdaki faydalarını okuduktan sonra kaşarı nereden alacağınızı düşünmeye başladıysanız hemen düşünmeye son verebilirsiniz. Çünkü Köyde.Com sizler için ekonomik Kars kaşarı fiyatlarıyla organik kaşarları sunmaktadır. Böylece sağlıklı beslenirken fazla para harcamanıza gerek kalmayacak.

Benzer Ürünler