Rize Kestane Balı 980g
Rize Kestane Balı 980g
980g Rize Kestane Balı
980g Rize Kestane Balı
980g Rize Kestane Balı
980g Rize Kestane Balı

Rize Kestane Balı 980g

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : $216.13(KDV Dahil)
İndirimli : $202.62(KDV Dahil)
:

İnsan sağlığına faydaları ile bilinen Kestane Balı Rize Bölgesi kapsamında üretilerek satışını gerçekleştirdiğimiz ballar sadece Köyde! Hemen bizimle iletişime geçerek organik balınızı alabilirsiniz.

Ülkemizde üretilen birçok bal çeşidi bulunmaktadır. Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere Marmara ve Doğu Anadolu Bölgesi’nde de üretilen ballarımız gerek ülkemizdeki, gerekse de yurtdışındaki insanlara adeta şifa götürmektedir. Üretilen ballar arasında en çok bilinen kestane balı Rize Bölgesi çevresinde yetiştirilmektedir. Bu balın bulunması hem kolaydır, hem de diğer birçok bala göre daha fazla yarar sağlamaktadır. Eğer gerçek ve hakiki kestane balı Rize Bölgesi ürününe ulaşmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Kestane Balı Rize Bölgesi Nerede Üretilir?

Rize’nin farklı bölgelerinde üretilen bu kestane balı içeriği açısından zengin bir yapıya sahiptir. Balın içerisinde bulunan %70 oranında kestane birçok faydayı bizlere sunarken %30’luk oranda ıhlamur çiçeği, ıhlamur bitkisinin etkilerini görmemize imkan sağlamaktadır. Hem kestanenin şifası, hem de ıhlamurun mucizevi etkisi sayesinde doğal antibiyotik içmiş gibi olacaksınız. Ancak 1 kilo kestane balı fiyatı Rize Bölgesi çevresinde üretildiğinden ve doğal olduğundan dolayı yüksek gelebilir. Biz yine de sizler için en ekonomik fiyat seçeneklerimizi hazırladık.

Kestane Balı Rize Bölgesi Faydaları Nelerdir?

Zengin içerik deposu, bol mineral desteği sayesinde tahmin edemeyeceğiniz kadar faydasıyla öne çıkmaktadır. Karadeniz halkının her sabah kahvaltıdan önce tükettiği ve dinç kalmak için sır olarak gördüğü kestane balının faydaları şu şekildedir:

  • Birçok bal gibi bu bal da grip, nezle ve soğuk algınlığı sorunu yaşayan kişiler için mutlaka tüketilmesi gerek gıda maddesidir. Özellikle kestane içerikli ballar bu anlamda sizlere daha kısa sürede çözüm sağlayacaktır.
  • Diğer balların aksine kestane balının en büyük özelliğini göz sağlığını korumaktır. Özellikle günümüzde çoğu kişide katarakt sorunu ön plana çıkmaktadır. Göz hastalıklarının başında gelen katarakta ameliyatsız, dikişsiz ve ilaçsız çözümü kestane balı sunmaktadır.
  • Kadınların en büyük sorunu olan yaşa bağlı kırışıklıkların önüne geçerek yaşlanmayı geciktirir.

Sahte Kestane Balı Rize Bölgesi Nasıl Anlaşılır?

Aldığınız kestane balı sahteyse tıpkı bir su gibi akışkan hale gelecektir. Eğer böyle bir sorun yaşamak istemezseniz Köyde.Com ürünleriyle sizlere gerçek bal sunmaktadır.

Benzer Ürünler