Altınbaş Classic Siyah 400gr
Altınbaş Classic Siyah 400gr

Altınbaş Classic Siyah 400gr

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : $19.81(KDV Dahil)
İndirimli : $15.31(KDV Dahil)

:

 

 

Çaykur tarafından özel olarak üretilen ve Altınbaş klasik olarak satışa sunulan siyah çay 400 gram paketi ile hem ekonomik hem de çay kullanımlarınızı daha taze hale getiriyor. Karadeniz bölgesi'nde yetişen çaylardan özel olarak üretilen Altınbaş gelecek Taze çay yaprakları ile üretilmiş olduğundan dolayı çayın en lezzetli haline sizlere sunuyor. Evlerinize gelecek misafirlerinize ikram edebileceğiniz ya da keyifli çay saatlerimiz de tercih edebileceğiniz bu özel ürün çay keyfinizi daha da arttıracak ve lezzetli hale getirecek. 400 gramlık paketler halinde satılan çay üstelik fiyatıyla da tamamen bütçe dostu.

Altınbaş klasik üretiminde diğer çaylara göre hep çayların en üst yaprakları toplanıyor. Çayın en özel ve en değerli kısmının kullanılarak yapılmış olması ise ilk Yudum itibariyle çay sevenleri adeta çayın en özel haliyle bir araya getiriyor

 

Altınbaş Classic Siyah Çay Lezzeti

Çaykur tarafından yapılan Çay pek çok teste tabi olduğundandır en lezzetli ve en sağlıklı çayında evlere kadar ulaşmasını sağlar klasik siyah çayda da aynı şekilde üretim yapan çay bu saatte katkısız ve Taze çay seçeneği çay saatlerinin en çok aranan ismi.

Mağazamızdan sipariş vererek satın alabileceğiniz 400 gramlık paketler güvenli bir şekilde kapınıza kadar ulaştırılacak. En uygun fiyat ve en yüksek kaliteye sahip olabileceğiniz ve mağazamız sizler için her üründe olduğu gibi çay konusunda da oldukça seçici ve fırsatlarla dolu.

Çayların hazırlanması sırasında tercih edilen özel yöntem Altınbaş klasik için yoğun ve özel bir aramanın elde edilmesini sağlar. Hep normal çaydere göre daha az bir kullanım üstün bir lezzet ve elde edebilmek mümkün. 400 gramlık paketler bu özelliği sayesinde daha uzun süre çay ihtiyacınızı karşılayacak durumda.bir çay bardağı için 2 çay kaşığı çay koyarak yapacağınız özel demleme sayesinde üç aylarınız Altınbaş klasik ile artık çok daha lezzetli olacak.

Çaykur güvencesi ile evlerinize kadar ulaştırılacak olan Altınbaş klasik çay ihtiyacımızı karşılamanın çok daha ötesinde sizi yeni bir lezzet yeni bir kıvam ve gerçek çay ile

Benzer Ürünler