Anadolu Filiz Çayı 400gr
Anadolu Filiz Çayı 400gr

Anadolu Filiz Çayı 400gr

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺24,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺21,00(KDV Dahil)

Çaykur'un en çok tercih edilen lezzetlerinden bir tanesi olan Anadolu filiz çayı online olarak satışa sunulmuş durumda.

:

 

Çaykur'un en çok tercih edilen lezzetlerinden bir tanesi olan Anadolu filiz çayı online olarak satışa sunulmuş durumda.

İhtiyaç duyduğunuz her anda satın alabileceğiniz bu geleneksel lezzet, 400 gramlık paketler halinde satılıyor. Böylece satın alacağınız bir çayı, uzun süre tüketebileceğiniz gibi fiyatıyla da ekonomik durumda. Köyde.com ayrıcalığı ile satışa sunulan Anadolu filiz çayı, üretiminden satışa sunulduğu paketine kadar her bir detayı ile çok özel.

 

Farklı lezzet arayanlara: Anadolu Filiz Çayı

Farklı lezzet ve tat arayanlar için çay türlerini sürekli arttıran ve geliştiren Çaykur, Anadolu filiz çayı ile hafif içimli bir lezzet arayanlara alternatif yarattı. Özel olarak harmanlanan ve gerek demi gerekse de lezzeti ile ilk andan itibaren ağızda kendine özgü bir tat bırakan Anadolu Filiz, bu sayede beğeninizi kazanmayı başaracak. Klasik filiz çaya göre daha eski bir tarihi bulunan Anadolu filiz çayı, paketi ile de Anadolu'nun geleneksel motiflerini ve zevklerini tüketiciye sunmayı başarıyor. Köyde.com aracılığı ile sahip olabileceğiniz bu özel çay, beğeninizi kazanmanın çok daha ötesinde bir alışkanlık yaratacak. Kahvaltılarımızda, ağırladığınız misafirleriniz için ya da tek başınıza yapacağınız çay saatlerinde artık ilk ve tek seçeneğiniz olacak.

İnternet sitesi üzerinden vereceğiniz siparişin ardından kısa süre içerisinde sahip olabileceğiniz bu çay, Çaykur güvencesini, toplanan taze yaprakların aromasını paketi açtığınız andan itibaren size anımsatacak ve yüzünüzde gülümseme sağlayacak. Ürünlerin tüm detayına hakim olabileceğiniz online sitemiz üzerinden dilerseniz çayınız ile karıştırarak harman yapabileceğiniz ve çayınızı lezzetlendirebileceğiniz tomurcuk çayı gibi farklı çay seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun, Köyde.com’da aradığınız her özel ve doğal lezzeti kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ekonomik ve güvenli alışveriş sizleri bekliyor!

Benzer Ürünler