Aspir Yağı
Aspir Yağı

Aspir Yağı

Son dönemlerde şifa kaynağı olarak dikkat çeken ve daha fazla tüketilmeye başlanan Aspir Yağı, özel 500 ml formuyla Köyde.com’da satışta.

 

Son dönemlerde şifa kaynağı olarak dikkat çeken ve daha fazla tüketilmeye başlanan Aspir Yağı, özel 250 ml formuyla Köyde.com’da satışta.

Otsu bir bitki olan aspirin soğuk sıkım yöntemine tabi tutulması ile elde edilen organik aspir yağı, Köyde.com tarafından bölgesinden tüm Türkiye’ye sunuluyor. Sarı ve kırmızı renklerde çiçeklere sahip olan ve doğada da bulunabilecek aspir, insan sağlığı için pek çok etkiye sahip.  Yağ olarak daha kolay bir şekilde tüketebilen aspir yağı, böylece aylar boyunca aspirin faydalarının elde edilmesini de sağlıyor. Özellikle E vitamini ihtiyacı bulunan kişilerin düzenli bir şekilde kullanması önerilen yağ, katkısız ve doğal olduğundan dolayı da herhangi bir risk içermiyor.

 

Aspir Yağının Mucizevi Etkileriyle Tanışın

Aspir yağı, soğuk sıkım yöntemi ile üretilirken herhangi bir katkı maddesi olmadan şişelenir. Tamamen doğal ve filtresiz bir şekilde yapılan bu üretimlerde aspirin herhangi bir besin kaybı yaşaması da önlenir. Köyde.com’da satışa sunulan her bir üründe olduğu gibi aspir yağı da tamamen doğal ve organik bir üretim esas alınır. Böylece yağı tüketen kişiler, tamamen aspirin faydalarını elde edebiliyor. Düzenli tüketimlerde bağışık sisteminin güçlenmesine, vücuttaki stresin atılmasına ve kişilerin sakinleşmesine yardımcı olan aspir yağı, küçüklerden büyüklere kadar her yaştan kişi tarafından da kullanılabilir durumda. Salata gibi yiyeceklere eklenerek tüketilebilecek olan aspir yağı, cilt ve saç bakımlarında da kullanılabilir. Günlük tüketimde önerilen maksimum ölçek ise 1 tatlı kaşığıdır.

Doğal ve organik bitkisel yağların satışa sunulduğu Köyde.com ile aspir yağı konusunda da en iyi seçeneği değerlendirebilirsiniz. 500 ml şişe içerisinde adresinize gönderilecek olan aspir yağı fiyatıyla da bütçe dostu. Hemen bitkisel yağlara göz atabilir ve yeni siparişinizi verebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Aspir, Aspir Yağı, Yağı,