$211.18 KDV Dahil
$224.68 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
$6.75 KDV Dahil
$7.65 KDV Dahil
$24.76 KDV Dahil
$27.02 KDV Dahil
$33.77 KDV Dahil
$38.27 KDV Dahil
$20.26 KDV Dahil
$24.76 KDV Dahil
Tükendi
$13.51 KDV Dahil
$15.31 KDV Dahil
Tükendi
$17.56 KDV Dahil
$18.91 KDV Dahil
Tükendi
$17.56 KDV Dahil
$19.81 KDV Dahil
Tükendi
$33.32 KDV Dahil
$34.22 KDV Dahil
1

Doğal Bakliyet Fiyatları

Evlerinde doğal ve lezzetli yemekler yapmak isteyenler için farklı bakliyat ürünleri Köyde.com’da sizleri bekliyor. En uygun ürünlerin satışa sunulduğu bakliyat bölümünde Giresun fındığını, Çayeli’nin kuru fasulyesini, Rize’nin eşsiz mısır ununu satın alabilirsiniz. Bakliyat konusunda zengin seçeneklere sahip olan Köyde.com üstelik doğal ambalajlar içerisinde satışa sunduğu ürünlerinde hiçbir şekilde katkı maddesi ya da koruyucuya yer vermiyor. Özel olarak üretilen her ürün ,ilk aşamadan itibaren doğal ve geleneksel yöntemler dahilinde hazırlandığından dolayı, eşsiz lezzetiyle evlerde yemek yapmayı daha keyifli hale getiriyor. 

Bakliyat Çeşitleri

Doğal ve organik ürünler tüketmek isteyenler için Türkiye'de ilk adres olarak dikkat çeken Köyde.com, eriştelerden fındık ezmesine domates salçasından Tokat asma yaprağına kadar Türkiye'nin en özel ürünlerini sizler için hazırlayarak satışa sunuyor. Güvenilir online alışveriş seçeneğine ek olarak özel kargo ve paketleme işlemleri ile alışverişin her aşamasında müşteri memnuniyetini sağlayan Köyde.com ile siz de fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Piyasa fiyatları ile karşılaştırıldığında oldukça cazip olduğu görülebilecek bakliyatlar için Köyde.com zengin seçenekleriyle seçimi kolaylaştırıyor. En iyi fındık, mısır unu ya da fasulye için farklı market ya da mağazalar araştırmanıza gerek kalmadan en iyi fiyatlar ile en doğal ve organik ürünleri Köyde.com üzerinden satın alabilirsiniz. Lezzetiyle yemeklerinizin çok daha lezzetli olmasını sağlayacak olan bakliyatlar kısa süre içerisinde favorilerinizden birisi olacak.

Doğallığın Adresi Köyde.com

Doğal ve organik ürünlerin hazırlanarak satışa sunulması konusunda oldukça özel bir sistemin bulunduğu Köyde.com’da, bu sayede stok sorunu yada tükenme gibi riskler bulunmamaktadır. Tercih ettiğiniz ürün ne olursa olsun her zaman en taze ve doğal ürünler evlerinize gönderilecektir. Risksiz ve güvenli bir alışveriş yapabilmeniz adına Köyde.com tarafından sağlanan imkanlar, evinizdeki ürünlerde her zaman doğal ve organik seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Bakliyat ihtiyaçlarınızı karşılamak için hemen birbirinden farklı ve lezzetli seçenekleri değerlendirebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Kısa sürede hazırlanarak adresinize gönderilecek olan bakliyat seçenekleriyle yaptığınız yemekler çok daha lezzetli ve çok daha sağlıklı hale gelecek. Üstelik sepetinize bakliyat dışındaki diğer ürünleri de hemen ekleyebilirsiniz.