Bal Sirkesi 500ml
Bal Sirkesi 500ml

Bal Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : $29.27(KDV Dahil)
İndirimli : $27.02(KDV Dahil)

Türkiye'de doğal ürünler ile sağlıklı ve organik bir beslenmeyi hedefleyenlerin doğal kaynaklarından bir tanesi olan köyde.com, sirke konusunda sayısız seçeneğe sahip. El yapımı bal sirkesi sanıldığı gibi sirkeye bal eklenmesiyle değil, baldan fermantasyon yöntemleriyle elde ediliyor.

:

Organik ve doğallık Köyde.com El Yapımı Bal Sirkesi 500 mlal bir lezzet olarak sirke sevmeyenlerin severek tükettiği el yapımı bal sirkesi 500 ml cam şişe içerisinde köyde.com’da satışta.

Türkiye'de doğal ürünler ile sağlıklı ve organik bir beslenmeyi hedefleyenlerin doğal kaynaklarından bir tanesi olan köyde.com, sirke konusunda sayısız seçeneğe sahip. El yapımı bal sirkesi sanıldığı gibi sirkeye bal eklenmesiyle değil, baldan fermantasyon yöntemleriyle elde ediliyor. Bu bakımdan sirke üretimi sırasında gereken tüm fermantasyon işlemleri bal sirkesi için de uygulanıyor ve böylece ortaya tatlı ve kıvamlı bir sirke çıkıyor.Köyde.com tarafından doğal bir şekilde elde edilen ballar, belirli yörelerden toplanırken organik, doğal ballar ile sirke yapımı gerçekleştiriliyor. Sirkenin buruk tadını sevmeyenler, bal sirkesi ile tanıştıktan sonra kolaylıkla sirke tüketmeye başlayabiliyor.

Sirkenin En Tatlı Hali: El Yapımı Bal Sirkesi

Daha kıvamlı ve tatlı bir sirke çeşidi olarak son yıllarda daha fazla kişi tarafından tercih edilmeye başlanan bal sirkesi üstelik vücut için de pek çok farklı destek sunuyor. Sirkenin vücuda alındığı andan itibaren alkali seviyesini arttırması, hücre duvarları arasındaki geçirgenliği yükseltiyor. Bu sayede vücuttaki dolaşım sistemleri başta olmak üzere daha vücut metabolizması daha rahat bir şekilde çalışabiliyor. Böylece sağlıklı bir yaşam ve vücut için de önemli bir adım atılmış oluyor.

Hazırlanma aşamasında hiçbir katkı maddesinin kullanılmadığı el yapımı bal sirkesi tamamen geleneksel yöntemlere bağlı kalarak elde ediliyor. Bu sayede içeriğinde sağlık için hiç bir risk ve madde içermeyen bal sirkesi, tamamen doğadan gelen lezzetin tüketilmesini sağlıyor. Özel fermantasyon süreçlerinin ardından tüketime hazır hale gelen ballar köyde.com tarafından özel şişeleri ve paketleri ile birlikte evinize kadar gönderiliyor. Güvenli alışveriş seçeneği ile doğal ve organik ürünlere ulaşmanızı sağlayan köyde.com, bal sirkesini denemek ya da bu sirkeden vazgeçemeyenler için tercih edilecek en güvenli yol.

Benzer Ürünler