Balzamik Sirke 500ml
Balzamik Sirke 500ml

Balzamik Sirke 500ml

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $24.76(KDV Dahil)
İndirimli : $22.51(KDV Dahil)

Sirke tüketmek, doğal bir ürün olması nedeniyle vücut için pek çok farklı şifa sunuyor. Bu bakımdan yemeklerde, salatalarda ya da sade olarak tüketilebilecek olan sirke, sağlıklı olmak isteyenlerin de ilk tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

:

 

Sirke tüketmek, doğal bir ürün olması nedeniyle vücut için pek çok farklı şifa sunuyor. Bu bakımdan yemeklerde, salatalarda ya da sade olarak tüketilebilecek olan sirke, sağlıklı olmak isteyenlerin de ilk tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Mutfakların vazgeçilmeyen sirke türlerinden bir tanesi olan balzamik sirke yoğun ve keskin bir kıvama sahip olduğundan dolayı kullanıldığı her yemekte farklı bir aroma katıyor ve farklı lezzet elde etmek isteyenlere de seçenek sunuyor.

 

Sirkenin Farklı Hali: Balzamik Sirke

Kökleri İtalya'ya kadar dayanan balzamik sirke, diğer sirke türlerine göre çok daha fazla emek istiyor ve daha uzun sürede üretime hazır hale geliyor. balzamik sirkenin üretilmesi sırasında herhangi bir katkı maddesi kullanılmıyor ve sadece doğal yöntemler ile üretimi gerçekleştiriliyor. Üzümden yapılan balzamik sirkede, 30 saate varan kaynatma ve çektirme yöntemleri kullanılıyor. Daha sonrasında elde edilen yoğun kıvamdaki sirke özünün özel fıçılarda dinlendirilmesi ile birlikte balzamik sirke elde edilebiliyor. Üstelik doğal bir lezzet olması sayesinde bozulmayan ve bekletildikçe lezzeti ve kıvamı artan sirke, evlere ulaştıktan sonra da uygun şartlarda saklanarak günden güne lezzetlenmesi sağlanabiliyor.

Salatalarda, makarnalarda ya da kendi özel formüllerinizde kullanabileceğiniz balzamik sirke, kullanıldığı her yemekte kendini belli ediyor. Sirkelerden daha yoğun bir kıvama sahip olan ve diğer sirkelerden ayırt edilen balzamik sirkenin, az miktarda kullanılması da dahi istenen aromanın elde edilmesini sağlıyor. Yöresinden özel doğal organik üzümler ile yapılan balzamik sirke 500 ml. özel cam şişeleri ile Köyde.com’da sizler için satışta.

Benzer Ürünler