Yörenin kendine has özelliklerine sahip gıdalar üretmesiyle adından söz ettiren Beşikdüzü, ismini Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinden alır. Geleneksel yöntemler ile süt ve süt ürünleri üreterek organik yaşama uygun gıdalarıyla ön plana çıkan Beşikdüzü, sağlıklı köy ürünleri sunar. 

İçerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaması, sağlığa uygun koşullarda üretilmesi ve son derece besleyici gıdalarla adını duyması, markanın popülerleşmesinde katkı sağlar. Bölgenin köylerinden ve yaylalarından toplanan sütlerle üretilen tereyağı, peynir çeşitleri gibi organik ürünler markayla beraber ülkemizin her yerindeki tüketiciye ulaştırılır. Hijyenik ortamlarda el değmeden hazırlanan her bir ürün, insan sağlığına da faydalıdır. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan besinleri tüketmek, sağlık açısından oldukça önemlidir. Bu koşulları sağlayan ürünler üretmesiyle bilinen Beşikdüzü, yörenin yapısını göz önünde bulundurarak üretimlerine sürdürür. Organik tereyağı ile yapılan yemeklerin lezzetine doyum olmayacağı gibi sağlığa uygunluğu da göz ardı edilmez. İnsan sağlığını korumak ve organik yaşamın koşullarına uygun şekilde beslenmek adına katkısız maddeleri kullanabilirsiniz. Trabzon bölgesi, yayla ve köyleriyle meşhur olup buralarda yaşayan insanları geçim kaynakları hayvancılıktır. İnek veya koyun besleyen kişilerden alınan sütlerle hazırlanan doğal ürünler, pek çok kişi tarafından ilgiyle karşılanır. 

Organik yaşamın önemli ismi Beşikdüzü

Trabzon bölgesine has olan organik tereyağı, pek çok kişinin damak zevkine uygun olup tüketilmesi desteklenen ürünlerin başında gelir. İçerisinde yer alan besleyici öğelerin yanı sıra lezzetiyle de bilinen organik ürünlerin en önemli özelliği içerisinde herhangi bir katkı maddesinin bulunmaması ve fabrikasyon sürecine girmemesidir. Bu konuda uzun uğraşlar veren Beşikdüzü, ürettiği gıdalar ile adından söz ettirmeyi başaran güçlü bir isimdir. Sağlık koşullarına uygunluğu, lezzeti oluşu ve herkesin tüketmesine uygun olan bu ürünler, uzun uğraşlar sonucunda katkı maddesi kullanılmadan üretilir. Dil peyniri, tereyağı, kaşar peyniri, kolot peyniri gibi yöreye özgü gıdaları sofranızda görmek için Beşikdüzü yoğun çalışmalar yapar. Organik ürünlerin süslediği özel kahvaltı sofraları gibi yemeklerin de lezzetini Beşikdüzü tereyağı ile artırabilirsiniz. Ürünleri farklı gramajlarda alabilirsiniz. 1 kg, 700 gr, 400 gr, 500 gr gibi farklı ebatlarda hazırlanan her bir organik ürünü güvenle satın alabilirsiniz. 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR