Böğürtlen Reçeli 680gr
Böğürtlen Reçeli 680gr

Böğürtlen Reçeli 680gr

İndirim Oranı : %64 İndirim
Fiyat : $20.26(KDV Dahil)
İndirimli : $7.20(KDV Dahil)

Böğürtlen reçeli lezzeti sebebi ile birçok kişi tarafından beğenilerek tüketilen reçel türüdür. Taze bir şekilde yapılır. Yüksek ısıda kaynatılmaz bunun içinde içerisinde bulunan vitamin ve mineraller daima kalır.

:

 

 

Böğürtlen reçeli lezzeti sebebi ile birçok kişi tarafından beğenilerek tüketilen reçel türüdür. Taze bir şekilde yapılır. Yüksek ısıda kaynatılmaz bunun içinde içerisinde bulunan vitamin ve mineraller daima kalır. Böğürtlen, şeker, su, kıvam verici, asidik düzenleyici ve glikoz şurubu yer alır. Besin değeri açısından çok zengindir. Birçok ebat bulunur ve ebatlarındaki değişiklik fiyatlarını da değiştirir. Doğru bir şekilde muhafaza edildiğinde uzun süre tüketilebilir ve bozulmadan kalabilir. Mutlaka serin, kuru ve güneş görmeyen yerlerde saklanarak muhafaza edilmelidir. Güneş görmeyen serin bir kilerde veya buzdolabına konulabilir. Buralarda uzun süre kalmakta ve hemen bozulmamaktadır. İçerisinde bulunan doğal böğürtlenler sebebi ile ve hiçbir katkı maddesinin olmaması sebebi ile sağlığı olumlu yönde etkiler ve çok sağlıklıdır. Dalından koparılmış yeni ve tap tazecik böğürtlenler ile reçel yapıldığı için birçok kişi tarafından tercih edilir. Tamamen organiktir ve inanılmaz lezzete sahiptir. İçerisinde aynı zamanda ekşilik vermesi için bir miktarda limon eklenir.

Böğürtlen reçeli fiyatları hem markasına göre hem de ebatlarında göre çok değişmektedir. 680 gr böğürtlen reçeli; 20-25 TL arasında değişiklik gösterir. Cam kavanozlarda satışa sunulur. İçerisinde böğürtlen parçacıkları vardır ve inanılmaz lezzeti bulunur. Tamamen doğal bir şekilde yapılır ve el değmeden üretilir. Yüksek ısıda kaynatılmadığı için içerişinde bulunan vitamin ve mineraller kaybolmadan durur. Çünkü yüksek ısıda kaynatılan besinlerde bulunan vitamin ve minerallerde ölür.  Kıvam vermesi için doğal kıvam verdirici malzemeler tercih edilir. Doğru bir şekilde saklandığında uzun süre muhafaza edilir ve bozulmaz. Kapağı açıldıktan sonra oda sıcaklığında duracak ise 1 ay içerisinde tüketilmelidir. 1 ay içericisinde tüketilmez ise kokusu ve tadı değişir, bozulur. Buzdolabında kapağı açılmadan son kullanma tarihine kadar saklanabilir. Kapağı açıldıktan sonra ise 1 sene içerisinde tüketilmesi gerekir. Buzdolabında duran reçel kolay kolay bozulmaz ve uzun süre tüketilebilir. Fakat kapağını açtıktan sonra oda sıcaklığında bekletiyor iseniz mutlaka 1 ay geçmeden tüketilmelidir. Aksi halde sağlığı olumsuz yönde etkileyebilir. Çünkü 1 ay oda sıcaklığında bekleye böğürtlen reçeli bozulmaya başlayacaktır.

 

 

Benzer Ürünler