Böğürtlen Reçeli 800gr
Böğürtlen Reçeli 800gr

Böğürtlen Reçeli 800gr

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : $36.02(KDV Dahil)
İndirimli : $33.77(KDV Dahil)

Böğürtlen reçeli sabah kahvaltılarının vazgeçilmezidir. Ekşimsi ve tatlımsı karışım bir yapıya sahiptir. Tadı birçok kişi tarafından beğenilir. Besin değeri açısından zengindir. İçerisinde birçok vitamin ve mineral yer alır.

:

 

Böğürtlen reçeli sabah kahvaltılarının vazgeçilmezidir. Ekşimsi ve tatlımsı karışım bir yapıya sahiptir. Tadı birçok kişi tarafından beğenilir. Besin değeri açısından zengindir. İçerisinde birçok vitamin ve mineral yer alır. Sadece sabah kahvaltıların değil tatlı, kurabiye yapımlarında ve süslemelerinde tercih edilebilir. Özellikle muhallebili tatlılara çok yakıştığı söylenir. Cam kavanozlarda bulunur ve birçok ebatı vardır. Fiyatları ebatlarına göre değişiklik gösterir.  Kapağı açılmadan evvel buzdolabında ya da oda sıcaklığında saklanabilir. Fakat dikkat edilmesi gereken kuru ve güneş almayan bir ortam olması gerekir. Fakat kapağı açılır ise mutlaka buzdolabında saklanmalıdır. Buzdolabında son kullanma tarihine kadar saklanabilme koşuluna uygundur. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında 2-3 ay kadar bozulmadan kalabilir. Oda sıcaklığında kapağı açıldıktan sonra kısa zaman içerisinden bozulur

 

Böğürtlen reçeli günümüzde birçok markette bulunur. Aynı zamanda evde de yapılmaktadır. İçerisinde kimyasal maddeye rastlanmaz. Doğal olması sebebi ile de birçok kişi tarafından dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir. Miktar olarak çeşitleri farklıdır. Genelde cam kavanozlarda satışa sunulur. Şeker yerine doğal olması ve sağlık açısından zararı olmaması adına pancar şekeri kullanılır. Kıvam vermesi için ise kıvam artırıcı aynı zamanda ise limon suyu ellenir. Ekşimsi ve aynı zamanda tatlımsı bir lezzeti bulunur. Bu lezzeti de tatlılara inanılmaz yakışır. Genelde muhallebili ve çikolatalı tatlılarda kullanılır. Görsellik olarak da muhteşem bir görüntüye sahip olmasını sağlar.

 

Böğürtlen Reçeli İçindekiler

Böğürtlen reçeli muhteşem bir lezzete sahiptir ve kahvaltılarda çok faza tüketilir. Böğürtlen reçelinin içindekiler; böğürtlen, pancar şekeri, limon, glikoz şurubu, su ve kıvam artırıcıdır. İçerisinde kimyasal maddeye rastlanmaz. Son derece doğal olarak üretimi gerçekleştirilir. İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller sebebi ile birçok probleme de iyi geldiği bilinir. Farklı miktarlarda satışa sunulur miktarı arttıkça fiyat olarak da artış gösterir. Aynı zamanda markasına göre de fiyatları değişiklik gösterir. Böğürtlen reçelinin saklanma koşulu ise nemli, serin ve kuru ortamlardır. Buzdolabınsa saklanır ise uzun süre bozulmadan kalabilir. Oda sıcaklığında saklanır ise kısa zaman içerisinde küflenme meydana gelebilir ve bozulur. Çünkü sıcak ortamlarda daha kısa zaman içerisinde bozulmaktadır.


Benzer Ürünler