Böğürtlen Sirkesi 500ml
Böğürtlen Sirkesi 500ml

Böğürtlen Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : $27.02(KDV Dahil)
İndirimli : $24.76(KDV Dahil)

Belirli bir sezon üretilen tüketilebilen meyve ve sebzelerden üretilen sirkeler, yıl boyunca meyve ve sebzenin lezzetini sunuyor. Bu lezzetlerden bir tanesi olan böğürtlen, geleneksel doğal fermantasyon yolları ile sirke halinde uzun yıllar boyunca saklanarak tüketilebiliyor.

:

 

Yaz aylarının vazgeçilmeyen lezzetlerinden bir tanesi olan böğürtlen, sirke formu ile el yapımı olarak köyde.com’da satışta.

Belirli bir sezon üretilen tüketilebilen meyve ve sebzelerden üretilen sirkeler, yıl boyunca meyve ve sebzenin lezzetini sunuyor. Bu lezzetlerden bir tanesi olan böğürtlen, geleneksel doğal fermantasyon yolları ile sirke halinde uzun yıllar boyunca saklanarak tüketilebiliyor. Köyde.com tarafından doğal ve organik bir üretim sonrasında elde edilen böğürtlenlerin kullanılarak yapıldığı böğürtlen sirkesi, herhangi bir fabrikasyon üretimi olmadığı gibi tamamen el yapımı ve doğal süreçlerde teknikler ile üretiliyor.

 

Yeni Lezzet Arayanlara: Böğürtlen Sirkesi

Sirke hazırlanması sırasında en önemli aşamalardan bir tanesi olan fermantasyon, böğürtlen sirkesi için de uygulanıyor ve böyleyse böğürtlenin yıl boyunca tüketilebilecek formu olan sirke elde edilebilir. Böğürtlenlerin organik olmasının yanı sıra böğürtlen sirkesi içerisinde herhangi bir kimyasal kullanılmıyor. Bu sayede ortaya çıkan ürün, doğal ve bozulmayan yapısı ile tüketime uygun, şifa kaynağı haline geliyor. Yaklaşık 2 yıllık bir fermantasyon süreci sonrasında tüketime hazır hale gelen böğürtlen sirkesi, vücuttaki pek çok farklı sağlık probleminde de kullanılabiliyor. Su ile karıştırılarak tüketilebilecek olan el yapımı böğürtlen sirkesi, salata gibi farkı yemeklerde de kullanılabiliyor. Lezzetli olması sayesinde kullanılan her yemekte ya da üründe lezzet katan böğürtlen sirkesi, bu sayede sağlık için çok önemli bir değer olan sirkenin de tüketilmesini kolaylaştırıyor.

Satışa sunulan her üründe olduğu gibi doğal ve organik ürün arayanlar için alternatif olan böğürtlen sirkesi, 500 ml cam şişesi içerisinde özel olarak paketlenerek adresinize gönderiliyor. Bu özel lezzeti denemek ve farklı tatlar ile sağlık bulmak için sizler de köyde.com üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

Benzer Ürünler