Buğday Çimi Sirkesi 500ml
Buğday Çimi Sirkesi 500ml

Buğday Çimi Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : $29.27(KDV Dahil)
İndirimli : $27.02(KDV Dahil)

Doğal beslenmeyi tercih eden kişilerin son yıllarda çok fazla ilgi gösterdiği ürünlerden bir tanesi olan buğday çimi, tamamen doğal buğdaydan üretiliyor. Bir çim türü olan buğday çimi, doğal olduğu kadar önemli bir besin kaynağı olarak da kullanılıyor.

:

 

 

Buğday çimi kullanılarak üretilen el yapımı buğday çimi sirkesi 500 ml cam şişeleri ile Köyde.com'da satışta.

Doğal beslenmeyi tercih eden kişilerin son yıllarda çok fazla ilgi gösterdiği ürünlerden bir tanesi olan buğday çimi, tamamen doğal buğdaydan üretiliyor. Bir çim türü olan buğday çimi, doğal olduğu kadar önemli bir besin kaynağı olarak da kullanılıyor. Bu doğrultuda sirke formunda hazırlanan buğday çimi sirkesi sürekli buğday çimine ulaşmaya çalışan kişiler için daha pratik ve daha zengin bir içeriğe sahip seçenek olarak sunuluyor.

 

El Yapımı Buğday Çimi Sirkesi Lezzeti

Lezzeti sade olarak dahi tüketime oldukça uygun olan bu ürün, herhangi bir ilaç ya da kimyasal kullanılmadan üretilen buğday çimleri kullanılarak hazırlanıyor. Buğday çimlerinden elde edilen suların tercih edildiği buğday çimi sirkesinde, diğer sirke türlerinde olduğu gibi bu ürünler özel olarak fermente ediliyor. Hazırlama aşamasında da herhangi bir kimyasalın kullanılmadığı el yapımı buğday çimi sirkesi, beklemeye alınarak tüketime hazır hale gelmesi için dinlendiriyor.

Köyde.com üzerinden satın alarak tüketebileceğiniz el yapımı buğday çimi sirkesi, doğal bir lezzet olduğu gibi kimyasallardan uzak ve organik bir sirke tüketimi sunuyor. Bağışıklık sistemini güçlendiren, mineral ve vitamin açısından çok zengin olan buğday çimi sirkesi, üstelik sirke etkisi sayesinde de alkali beslenmeyi önemseyenlere de alternatif yaratıyor. Zinde olmak ve vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri kazanmak isteyenlerin tercih ettiği bu ürünü köyde.com farkı ile satın alarak tüketebilirsiniz.

Özel cam şişe içerisinde saklanan sirke, güvenli bir şekilde özel paketi ile evlerinize kadar gönderiliyor. El yapımı buğday çimi sirkesini sepetinize ekleyerek hemen sizler de satın alabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler