Burcum Yeşil Çay 100gr
Burcum Yeşil Çay 100gr

Burcum Yeşil Çay 100gr

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : $6.30(KDV Dahil)
İndirimli : $5.40(KDV Dahil)

Çaykur tarafından özel olarak hazırlanmış burcum yeşil çay, yeşil çay severlere yeni bir lezzet sunuyor. Özel olarak harmanlanan ve çayın en üst tanelerinin kullanıldığı bu özel çayda, vücudunuz için sağlıklı pek çok bileşen bir araya getirilmiş durumda.

:

 

 

Çaykur tarafından özel olarak hazırlanmış burcum yeşil çay, yeşil çay severlere yeni bir lezzet sunuyor. Özel olarak harmanlanan ve çayın en üst tanelerinin kullanıldığı bu özel çayda, vücudunuz için sağlıklı pek çok bileşen bir araya getirilmiş durumda. İnternet sitemiz üzerinden hemen satın alabileceğiniz burcum yeşil çay, özel antioksidan kaynağı olduğu gibi günlük kullanıma da oldukça uygun.

 

Özel Paketiyle Her Zaman Taze

100 gramlık teneke kutu içerisinde her zaman tazeliğini koruyan burcum yeşil çayı, arzu ettiğiniz gibi demleyerek tüketebilirsiniz. Formuna dikkat etmek isteyen ve sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen herkes tarafından tercih edilebilecek bu çay, 100 gram olduğu için de kısa süre içerisinde tüketilebilir durumda.

Karadeniz'deki çay tarlalarından toplanarak Çaykur'un özel tesislerinde kurutulan ve hiçbir katkı madde kullanılmayan yeşil çayı, her bir bardak için bir çay kaşığı ekleyerek deneyebilirsiniz. Ortalama 4 dakikalık bir bekleme süresinin ardından yeşil çayı arzu ettiğiniz gibi hemen tüketmeye başlayabilirsiniz. Üstelik yeşil çayı tüketmekte zorlanan ve farklı aroma arayan kişiler için çayda bulunan bergamot desteği ile birlikte çayınız aromalı olduğu gibi tüketimde de yumuşak bir içime sahip. Bu sayede yeşil çayı sevmeyen kişiler için dahi Çaykur'un özel formülü yeşil çay tüketmenizi çok daha kolay bir hale getirecek.

Çaykur’den Yeşil Çaya Yeni yorum: Burcum Yeşil Çay

Özel teneke kutu içerisinde saklanan çay, kapağını açtığınız andan itibaren ilk günkü taze kokusunu sizlere sunacak. Klasik siyah çaylara göre daha sağlıklı ve vücudu zinde tutma özelliğine sahip olan yeşil çayı tercih ederek tüm bu avantajları yaşayabilirsiniz.

Fiyatı da son derece uygun olduğundan dolayı hem ekonomik hem de sağlıklı bir tercih yapmak isteyenler için en iyi seçenek Çaykur burcum yeşil çay. Web sitemiz üzerinden hemen sahip olabileceğiniz bu enfes lezzet, kısa süre içerisinde vazgeçemediğiniz ve alışkanlık haline gelecek bir içecek olacak.

Türkiye'de farklı çay seçenekleri ile en çok güven yaratan markalardan bir tanesi olan Çaykur, sunmuş olduğu bu özellikler sayesinde de yeşil çay ihtiyacınızda özel burcum yeşil çay ile karşılıyor. Güvenli ve ekonomik alışveriş için tercih edebileceğiniz Köyde.com web sayfamız üzerinden hemen yeni çayınızı satın alabilirsiniz.

Benzer Ürünler