Çam Kozalağı Sirkesi 500ml
Çam Kozalağı Sirkesi 500ml

Çam Kozalağı Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : $27.02(KDV Dahil)
İndirimli : $24.76(KDV Dahil)

Çam ağacının sunmuş olduğu en özel ürünlerden bir tanesi olan kozalak, sirke üretiminde de tercih ediliyor. Faydaları ile farklı yöntemlerle tüketilen kozalaklar, sirke olarak çok daha pratik ve kolay. Köyde.com tarafından üretim alanlarındaki çamlardan toplanarak elde edilen kozalaklar, sirke için özel olarak hazırlanıyor.

:

 

Çam ağacının sunmuş olduğu en özel ürünlerden bir tanesi olan kozalak, sirke üretiminde de tercih ediliyor. Faydaları ile farklı yöntemlerle tüketilen kozalaklar, sirke olarak çok daha pratik ve kolay. Köyde.com tarafından üretim alanlarındaki çamlardan toplanarak elde edilen kozalaklar, sirke için özel olarak hazırlanıyor. Kozalaklar hazır hale geldikten sonra ise sirke için fermantasyon süreci başlatılıyor. Vücutta arındırıcı bir etki yapan kozalak, sirke formu ile birlikte tüm besin değerlerini koruyor. Herhangi bir ısıl işlem ya da fabrikasyon süreci bulunmadığından dolayı el yapımı kozalak sirkesi, sirke formuyla da vitamin ve mineralleri ile sağlık ve şifa kaynağı olmayı sürdürüyor.

 

Sağlıklı Beslenmek İsteyenlere: El Yapımı Çam Kozalağı Sirkesi

Arındırıcı etkisi olması sayesinde akciğerlerden solunum yollarına kadar vücudun temizlenmesine ve yenilenmesini sağlayan kozalak sirkesi, gün içerisinde yemeklerde ya da salatalarda tercih edilebiliyor. Şifa kaynağı olması nedeniyle su ile birlikte kullanılabilen çam kozalağı sirkesi düzenli bir şekilde kullanımın ardından etkilerini de net bir şekilde gösteriyor. Köyde.com tarafından hiçbir katkı maddesi olmadan üretimi yapılan el yapımı çam kozalağında tatlandırıcılar ya da farkı kimyasallar kullanılmıyor ve çam kozalağının en doğal hali ile tüketilmesi sağlanıyor. Farklı sirke çeşitlerini denemek isteyenler ya da vücudunda arındırıcı bir etki elde etmek isteyenler el yapımı çam kozalağını mutlaka denemeli.

Köyde.com üzerinden vereceğiniz siparişlerde özel paketi sayesinde güvenli bir şekilde adresinize ulaştırılacak olan çam kozalağı sirkesi, mutfağınızın en özel köşesindeki yerini alacak. Avantajlı fiyatları ve güvenli alışveriş seçenekleri ile birlikte doğal organik tüketimi önemseyenler için çam kozalağı sirkesi Köyde.com’da satışta.

 

Benzer Ürünler