Türk kültürünün önemli içeceklerinin başında gelen çay, Karadeniz bölgesinde yetişen çay bitkisinin yapraklarından elde edilir. Yörenin dört mevsim yağış alma özelliği ve verimli toprakları sayesinde en kaliteli çay üretimi gerçekleşir. 

Türkiye’nin önde gelen çay markalarından Çaykur, her geçen gün üretim kapasitesini artırarak sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyanın her yerindeki çay tutkunlarına hitap ediyor. Çaykur markasına ait pek çok çay çeşidi bulunuyor. Damak zevkinize uygun çay çeşidini seçerek keyifle tüketebilirsiniz. Çaykur, ürünleri arasındaki onlarca farklı çeşitteki çayı, kendine özel ambalajları ile tüketime sunar. Karadeniz’in pek çok bölgesinde üretilen farklı lezzet ve aromalarda yetişen çay yapraklarının toplanmasıyla ortaya çıkan çaylar, en lezzetli haliyle bardaklarda yerini alır. Çaykur markası çatısı altında farklı aromalara sahip pek çok çeşit vardır. Rize çayı, Hemşin çayı, Tirebolu Çayı, Ayder çayı gibi farklı isimlere sahip çay çeşitlerinin üretiminde görev alan Çaykur, yoğun çalışmalar sonucunda ortaya lezzetli bir tüketim sağlar. Özle seriler olarak sunulan bu çayların her birinin farklı içim keyfi vardır. Çay yapraklarının farklı evrelerinde toplanarak çeşitlilik sağlanır. Çay severler için farklı lezzetler sunmak adına çeşitlilik bu şekilde artırılmaktadır. 

Çaykur, lezzeti ve kalitesiyle tüm dünyada

Çaykur adı altında satılan pek çok çay çeşidini harmanlayarak kendinize özel bir çay hazırlayabilirsiniz. Sevdikleriniz hoş sohbet etmek için en lezzetli çayı hazırlamak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda kaliteli bir tüketim sağlamak adına yoğun uğraşlar verilen Çaykur ürünleri, çay yapraklarının tam zamanında toplanması ve geleneksel yöntemler tercih edilerek hazırlanması sonucunda ortaya çıkar. Çaykur, çay çeşitliliği ile farklı damak zevklerine hitap ettiği gibi aynı zamanda farklı tüketim şekillerine sahip ürünler de sunar. Bunlar tek kullanımlık paket çaylar, demlik için süzen paketler ve klasik yöntemlerle demleme seçeneği sunan farklı boyutlarda çay paketleri bulunur. Özenle hazırlanan çay paketleri sıcak ve lezzetli çay tüketimi sağlamak konusunda faydalıdır. Çaykur tamamen yerli üretimi ile dünyanın pek çok bölgesinde adından söz ettirmeyi başaran Türkiye’nin en büyük çay üreticilerinden biridir. Her dönem kendini geliştirerek ürettiği kaliteli çay ile uzun saatler lezzetli bir tüketim elde edebilirsiniz.

$27.02 KDV Dahil
$31.52 KDV Dahil
$20.26 KDV Dahil
$24.77 KDV Dahil
$31.52 KDV Dahil
$36.02 KDV Dahil
$31.52 KDV Dahil
$36.02 KDV Dahil
$22.51 KDV Dahil
$27.02 KDV Dahil
Tükendi
$3.61 KDV Dahil
$5.40 KDV Dahil
Tükendi
$5.40 KDV Dahil
$6.30 KDV Dahil
Tükendi
$12.16 KDV Dahil
$14.41 KDV Dahil
Tükendi
$18.46 KDV Dahil
$22.06 KDV Dahil
Tükendi
$12.60 KDV Dahil
$16.21 KDV Dahil
Tükendi
$27.02 KDV Dahil
$31.52 KDV Dahil
Tükendi
$27.92 KDV Dahil
$32.42 KDV Dahil
Tükendi
$5.86 KDV Dahil
$7.20 KDV Dahil
Tükendi
$8.10 KDV Dahil
$9.01 KDV Dahil
Tükendi
$5.86 KDV Dahil
$8.10 KDV Dahil
Tükendi
$15.31 KDV Dahil
$19.82 KDV Dahil