Elma Sirkesi 500ml
Elma Sirkesi 500ml

Elma Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $24.76(KDV Dahil)
İndirimli : $22.51(KDV Dahil)

Sirke denildiğinde en çok tüketilen sirke türlerinden bir tanesi olan elma sirkesi, lezzetini kullanılan elmalardan alıyor. Bu nedenle mevsiminde, doğal tarım uygulamaları ile üretilen elmaları kullanan köyde.com ilk andan itibaren doğal ve organik olan yöntemleri kullanıyor.

:

 

Sirke denildiğinde en çok tüketilen sirke türlerinden bir tanesi olan elma sirkesi, lezzetini kullanılan elmalardan alıyor. Bu nedenle mevsiminde, doğal tarım uygulamaları ile üretilen elmaları kullanan köyde.com ilk andan itibaren doğal ve organik olan yöntemleri kullanıyor. İlaç kullanılmayan ve organik olarak elde edilen elmalar ile yapılan sirkeler çok daha lezzetli ve kıvamlı olduğu gibi farkını da ilk tadım itibariyle tüketicilere gösteriyor.

 

Sirkenin En Sevilen Hali: El Yapımı Elma Sirkesi

El yapımı elma sirkesinde toplanan elmaların fermantasyon için hazırlanmasının ardından elma sirkesinin oluşumu için dinlenme sürecine geçiliyor. Köyde.com tarafından her bir adımında özel olarak kontrollerin gerçekleştirildiği elma, böylece tüketime hazır hale gelene kadar denetleniyor. Doğal yollar ile üretilmesi sayesinde bir elmanın insan vücudu için sağlamış olduğu tüm etkileri içerisinde barındıran elma sirkesi, üstelik sirke olması sayesinde de insan sağlığı için çok daha fazlasını sunmayı başarıyor.

Kan şekerinin dengelenmesi, cildin kendini yenilemesi, sindirimin kolaylaştırılması gibi önemli etkileri bulunan elma sirkesi, aynı zamanda anti bakteriyel özelliğe de sahip. Sadece belirli elma bahçelerinin tercih edildiği elma sirkesinde yaklaşık 1 aylık dinlenme süresi ile birlikte sirke tüketime hazır hale geliyor.  Tüm bu avantajları elde etmek doğal ve organik sirke tüketmek için sizler de köyde.com üzerinden sirke için hemen sipariş verebilirsiniz.

Kısa tedarik süreçleri ile birlikte adresinize sizin için özel paketi içerisinde gönderilecek olan el yapımı elma sirkesi, ilk defa tadanların dahi favorilerinden birisi olmayı başarıyor. Bu eşsiz lezzeti hemen sepetinize ekleyerek siz de satın alabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler