Dil Peyniri 1000g

Dil Peyniri 1000g

Discount Rate : %12 Discount
Price : $76.55(Vat included)
Discounted : $67.54(Vat included)

Tuzsuz, sağlıklı ve lezzetli Dil Peynir arıyorsanız artık Köyde’de kalabilirsiniz. Çünkü sizler için en doğal, en organik peyniri getirerek satışa sunduk.

:

Tuzsuz, sağlıklı ve lezzetli Dil Peynir arıyorsanız artık Köyde’de kalabilirsiniz. Çünkü sizler için en doğal, en organik peyniri getirerek satışa sunduk.

Ülkemizde birbirinden farklı çeşitlerde ve lezzetlerde peynirler bulunmaktadır. Her peynir farklı yöntemle, farklı yörelerde üretilmektedir. Ancak sonuç olarak üretilen peynirler tüm Türkiye’ye satılarak sofralara konuk olmaktadır. Burada önemli olan peynir alırken doğal olarak yapılanları alabilmektir. Sizlere sunduğumuz doğal dil peynir çeşitleri sayesinde artık siz de içinizde herhangi bir şüphe kalmadan peynir alabilecek ve tüketebileceksiniz. Sitemizde satılan peynirler sağlığa yararlı olmasının yanı sıra lezzetiyle kahvaltılarınızı taçlandırmaktadır.

Dil Peynir Nerede Üretilir?

Özellikle Doğu Anadolu Bölgesi çevresinde üretilen peynirler lezzetleriyle kendisine hayran bırakmaktadır. Bu peynirler arasında sizin de tahmin edeceğiniz üzere dil peynir de vardır. Hem Kars, hem de Erzurum çevresinde yetişen peynir doğallığıyla dikkat çekmektedir. Sitemizde hakiki olarak satılan 500 gram dil peynir fiyatı sizleri mağdur etmeyecek düzeylerde fiyatlandırılmıştır. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla peynir yerken ekonomik alışveriş yapmanın keyfini çıkarabileceksiniz.

Dil Peynir Faydaları

Her yiyeceğin ve gıda ürününün doğal olanı bizlere sağlık, şifa vermektedir. Dil peynir de bu gıda ürünlerinden sadece birisidir. Doğal olarak satın alabileceğiniz Hakiki Kars dil peyniri için siparişlerinizi verdikten sonra hem kendiniz, hem de aileniz için en sağlıklı tercihi yapmış olacaksınız. Dil peynirinin faydaları hususunda bilgi edinmek için yazımızı takip ediniz.

  • Peynir çeşitlerinin içerisinde en fazla bulunan madde sizlerin de bildiğiniz üzere kalsiyumdur. Kalsiyum tüm peynirlerde bulunsa bile hakiki olarak satışı yapılan dil peynirinde daha fazla miktarda yer almaktadır. Dolayısıyla özellikle çocuklarınıza bu peyniri yedirirseniz hem diş, hem de kemik gelişimine destek olursunuz.
  • Bu peynirin en büyük özelliği içerisinde tuz barındırmamasıdır. Diğer peynir çeşitleri tuz barındırdığı için fazlası kalp ve damar hastalıklarına yönelik tehlike oluşturabilir. Ancak tuzsuz dil peyniri satın alarak bu hastalıklara meydan okuyabilirsiniz.
  • Tansiyon hastalarına en fazla önerilen peynir çeşididir.

Dil Peyniri Ne Kadar?

En iyi dil peyniri satın almak için Köyde.Com’dan fiyat teklifi alabilirsiniz. En ekonomik fiyatlarla karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz.

Similar Items