Trabzon Tereyağı

Trabzon Tereyağı

Discount Rate : %4 Discount
Price : $103.56(Vat included)
Discounted : $99.06(Vat included)

Kahvaltılarda ya da yemeklerde, sağlıklı bir yağ tüketmek isteyenler için tereyağı gurme 1000 gramlık paketleri ile Köyde.com satışta.

:

 

Trabzon il genelinde üretilen tereyağları, diğer üretim yerlerine göre çok daha farklıdır. Türkiye’nin en iyi tereyağı olarak değerlendirilen Trabzon tereyağı, kendine has lezzeti ve kokusuyla kolay bir şekilde ayırt edilebilmektedir. Bu bakımdan yemeklerinden özel hamur işlerine kadar yiyeceklerini daha da lezzetli kılmak isteyenler için Türkiye’deki en iyi tereyağı seçeneklerinden birisi Trabzon tereyağıdır.

Trabzon tereyağı neden sarıdır?

Trabzon tereyağında bölgedeki hayvan sütleri tercih edilir. Özellikle yüksek rakımlı ovalarda doğal otlarla beslenen hayvanlar herhangi bir kimyasal ya da zararlı besin tüketmez. Tamamen doğal ortamda yapılan hayvancılık faaliyetleri, elde edilen sütün de kaliteli olmasını sağlamaktadır. Bu bakımdan herhangi bir risk içermeden tamamen doğal ve sağlıklı bir şekilde elde edilen sütler, tereyağı gibi özel üretimlerde de tercih edilir. Hayvanlardaki yağ oranının yüksek olması, tereyağında da net bir şekilde görülebilir. Trabzon tereyağı neden sarıdır gibi soru işaretlerine neden olan bu durum, kalitenin ve Trabzon tereyağının ayırt edilmesini sağlayan önemli bir kriterdir. Üstelik Trabzon bölgesindeki tereyağlar, içerik olarak da diğer tereyağlarına göre çok daha zengin durumdadır. Mineral, vitamin ve fosfor gibi yüksek değerleri sayesinde sağlıklı beslenmek için de ideal durumda olan tereyağı, kahvaltılardan yemeklere kadar kullanıldığı her alanda çok daha lezzetli tatları sizlere sunacak.

Trabzon tereyağı nereden alınabilir?

Bölgesel üretimlerle ön plana çıkan bölgedeki özel üretim Trabzon tereyağı için Türkiye’de en ideal adres Köyde.com’dur. Türkiye’de yapılan ve bölgesel olarak ön plana çıkan üretimleri tercih ederek organik lezzetlere ulaşılmasını sağlayan Köyde.com ile en yüksek kalitedeki Trabzon tereyağına sahip olabilirsiniz. Trabzon tereyağı fiyatları üstelik direk doğrudan temin edilmesi sayesinde piyasaya göre çok daha uygundur. Kaliteli ve özel bir lezzet olarak tercih edebileceğiniz Trabzon tereyağı, Köyde.com ayrıcalığı ile hem güven veriyor hem de uygun fiyatlarla alışveriş yapılmasına imkan sağlıyor. Özel paketleme sistemleri ile hiçbir zarar görmeden adresinize kadar ulaştırılacak olan tereyağı sayesinde her zaman taze ve lezzetli bir tereyağına erişebilirsiniz. Üstelik sadece tereyağı için değil,Türkiye’nin dört bir yanındaki en özel ve organik lezzetler için Köyde.com’u tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Similar Items