Enginar Sirkesi 500ml
Enginar Sirkesi 500ml

Enginar Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $24.76(KDV Dahil)
İndirimli : $22.51(KDV Dahil)

Pek çok kişinin ilk defa tanıştığı ancak tükettikten sonra favori sirke türlerinden bir tanesi haline gelen enginar sirkesi belirli aylarda tüketilebilir durumda olan enginarı, yıl boyunca tüketmenizi sağlıyor.

:

 

Pek çok kişinin ilk defa tanıştığı ancak tükettikten sonra favori sirke türlerinden bir tanesi haline gelen enginar sirkesi belirli aylarda tüketilebilir durumda olan enginarı, yıl boyunca tüketmenizi sağlıyor. Köyde.com tarafından enginarın en doğal ve en özel olarak yetiştirildiği bölgelerden alınan enginarlar kullanılarak sirke üretimi yapılıyor. Sirke üretimi için en önemli aşamalardan bir tanesi fermantasyon olsa da köyde.com ilk andan itibaren doğal ve organik enginarları tercih ederek sirkeyi çok daha lezzetli ve sağlıklı hale getiriyor. Üstelik el yapımı enginar sirkesinin üretiminde sirke dışında herhangi bir kimyasal ya da tatlandırıcı kullanılmıyor. Böylece tamamen enginarın ve fermantasyon süreci sonucunda elde edilen özel lezzetin sunulduğu el yapımı enginar sirkesi, ev yemeklerinde, salatalarda ya da su ile karıştırılarak kolay bir şekilde tüketilebiliyor. Lezzetli bir sirke olmasının yanı sıra sağlık yönünden sağladığı kazanımlarıyla da eşsiz bir durumda.

 

Enginarın Eşsiz Lezzeti: El Yapımı Enginar Sirkesi

Sağlıklı yaşamak isteyenler için önemli bir destek olan enginar sirkesi, düzenli olarak kullanılması halinde kısa süre içerisinde etkisini gösteriyor. Tamamen katkısız ve doğal bir şekilde geleneksel yöntemler ile üretilen sirke, yaklaşık 1 ay boyunca dinlendiriyor ve tüketim için en ideal hale getiriliyor. Vücudunuzu enfeksiyonlara karşı koruyacak, cilt hastalıklarında size destek sağlayacak olan enginar sirkesi cam şişe içerisinde bekletiliyor.

Kargo sürecinde de özel paketler ile güvenli bir şekilde adresinize ulaştıran sirke, en kısa süre içerisinde sizlere teslim ediliyor. Teslim aldıktan sonra hemen tüketebileceğiniz enginar sirkesi, el yapımı formu ile sizin de beğeninizi kazanacak. Enginar sirkesini hemen sepetinize ekleyerek Köyde.com aracılığıyla satın alabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler