Propolis 30cc
Propolis 30cc

Extra Yoğun Propolis 30cc

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : $50.43(KDV Dahil)
İndirimli : $45.03(KDV Dahil)

Türkiye’nin bitki örtüsü ile en zengin bölgelerinden birisi olan Karadeniz Bölgesi, arıcılık faaliyetleri için de oldukça ideal durumda. Farklı çiçeklerin ve tabiatın bulunduğu bölgede baldan polene kadar her bir arı ürünü özel olduğu gibi propoliste de bu etkiyi görmek mümkün.

:

 

Standart propolisin daha da yoğunlaştırıldığı extra yoğun propolis 30cc şişe içerisinde Köyde.com’da satışta.

Türkiye’nin bitki örtüsü ile en zengin bölgelerinden birisi olan Karadeniz Bölgesi, arıcılık faaliyetleri için de oldukça ideal durumda. Farklı çiçeklerin ve tabiatın bulunduğu bölgede baldan polene kadar her bir arı ürünü özel olduğu gibi propoliste de bu etkiyi görmek mümkün. Balların arıları korumak için kullandığı propolisler, peteklerden özel olarak alınırken insanların kullanımı için işleniyor. Doğadan alınarak tüketimi insan sağlığı için uygun olmayan propolis, özel işlemelerden geçilerek arıtılıyor. Köyde.com extra yoğun propolis ise en üst limitlerde özel olarak formüle ediliyor. Böylece propolisten alınabilecek en üst verim sağlanarak, aynı damlada daha fazla lezzet ve sağlık sunuluyor.

 

Köyde.com Extra Yoğun Propolis

Sadece saf propolis bulunan extra yoğun propoliste hiçbir katkı maddesi bulunmuyor. Tamamen doğal ve organik yollar ile elde edilen bu özel formül, arıların ve doğanın insanlara sunduğu bir şifa kaynağı. Organik ve doğal üretimin destekçisi olan Köyde.com sunduğu tüm lezzetlerde bu kriteri sağladığı gibi propolis tüketmek isteyenler için de özel yoğun formülü ile büyük bir fırsat yaratıyor. Dilediğiniz zaman online olarak erişebileceğiniz doğal, organik propolis sağlığınıza sağlık katacak.

Arıların bitkilerden aldığı özel reçine kıvamındaki sıvalarla ürettiği propolisi; süt, bal ya da reçel gibi ürünlerle birlikte tüketebilirsiniz. Doğal propolislerde acı bir tat olduğundan dolayı özellikle çocukların tüketmesi zor olabilmektedir. Ancak ek gıdalar ile birlikte küçük miktarlarda almanız gereken propolis, böylece kolayca içilebilir. Türkiye’nin her noktasına özel kutusu içerisinde güvenli şekilde gönderilecek extra yoğun propolisi hemen sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz. Doğadan gelen şifa güvenli alışveriş seçeneği ile sizleri bekliyor.