Gılaburu Sirkesi 500ml
Gılaburu Sirkesi 500ml

Gılaburu Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $24.76(KDV Dahil)
İndirimli : $22.51(KDV Dahil)

Gilaburu sirkesi, gilaburu meyvesi kullanılarak üretilmektedir. Bölgesinden doğal ürünler toplanarak üretim için hazırlanan bu sirkede sınırlı sayıda üretim gerçekleştirilmektedir.

:

 

Gilaburu sirkesi, gilaburu meyvesi kullanılarak üretilmektedir. Bölgesinden doğal ürünler toplanarak üretim için hazırlanan bu sirkede sınırlı sayıda üretim gerçekleştirilmektedir. Yapımı ve fermantasyon süresi diğer sirke türlerine göre daha zahmetli ve özel ilgi gerektiren gilaburu sirkesi Köyde.com tarafından baştan son aşamaya kadar özel üretim tekniği ile üretilmektedir. Bu bakımdan tercih eden kişiler için doğal ve organik bir lezzet olarak ön plana çıkan gilaburu sirkesi, vücut için sunmuş olduğu eşsiz şifa seçenekleri sayesinde de hem sağlıklı tüketimi destekliyor hem de organik beslenmek isteyenlere iyi bir seçenek sunuyor.

 

Sirkede Farklı Bir Tat: El Yapımı Gilaburu Sirkesi

Meyvelerin toplanarak hazırlanmasının ardından 2 yıllık fermantasyon sonucu tüketime hazır hale gelen gilaburu sirkesi, çoğu kişi tarafından şifa kaynağı olarak da görülüyor. İçerisinde koruyucu ve renklendirici, aroma ve tatlandırıcı gibi hiçbir katkı maddesi bulunmayan bu özel sirke, lezzetini doğal gilaburu meyvelerinden alıyor. Doğru yöntemler kullanıldığında çok özel bir lezzet haline gelen gilaburu sirkesini Köyde.com üzerinden satın alarak sizler de deneyebilirsiniz.

500 ml cam şişeler içerisinde özel bir üretim ürünü olarak tercih edebileceğiniz gilaburu sirkesi, kapağını açtığınız andan itibaren kokusu, aroması ve kıvamı ile birlikte farkına sizlere gösterecek. Böbrek, romatizma ve yüksek tansiyon gibi rahatsızlıklarda etkili olduğu bilinen gilaburu sirkesi, doğal yöntemler ile el yapımı olarak üretildiğinden dolayı tüm bu etkilerini de gösteriyor. Bu eşsiz şifa kaynağını hemen denemek ve mutfağınızda yer vermek için Köyde.com üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Tüketime hazır olarak gönderilecek olan sirke, mutfaklarınıza yeni bir lezzet katacak.

Benzer Ürünler