Gravyer Peynir 1000gr
Gravyer Peynir 1000gr

Gravyer Peynir 1000gr

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : $81.05(KDV Dahil)
İndirimli : $63.04(KDV Dahil)

Peynirde çoğu kişi için ilk seçenek ve üretimiyle eşsiz bir ürün olan gravyer peynir, sütünden yapımına kadar her bir aşamasıyla çok özel. Doğal ve katkısız yapılan üretimleriyle ağızlarda enfes bir lezzet bırakan lezzetin sırrı süt ve üretiminde saklı.

:

 

Kars’ın en özel lezzeti gravyer peynir, 1000 gramlık paketiyle Köyde.com’da satışa.

Peynirde çoğu kişi için ilk seçenek ve üretimiyle eşsiz bir ürün olan gravyer peynir, sütünden yapımına kadar her bir aşamasıyla çok özel. Doğal ve katkısız yapılan üretimleriyle ağızlarda enfes bir lezzet bırakan lezzetin sırrı süt ve üretiminde saklı. Kars’ın yüksek rakımlı bölgelerinde otlarla beslenen ineklerden elde edilen sütlerin kullanıldığı peynirde, üstelik 1 kilogram peynir elde edilebilmesi adına 15-20 kilogram süt kullanılıyor. Üretim sonrasında özel odalarda 6 ay kadar bekletilen peynir, böylece en lezzetli haline ulaşıyor ve paketlenerek satışa sunuluyor.

 

Kahvaltılarınızdan Yemeklerinize Gravyer Peynir Lezzeti

Kahvaltılarda ya da salatalarda tercih edebileceğiniz gravyer peynir, sarı renkli, kabuklu ve parlak deliklere sahip. Dünyaca ünlü olan gravyer peynir, Türkiye’deki üretimleriyle de dünya pazarında ilgi görüyor. Özellikle ilk defa tanışacaksanız, Köyde.com ayrıcalığı ile gravyer peynir evinizin vazgeçilmez lezzetlerinden birisi olacak. Eğer favori peynirinizse de mutlaka Köyde.com’un özel ve doğal bu lezzetini tatmalısınız!

Aylar boyunca tazeliğini koruyan ve böylece tüketime uygun olan gravyer peyniri, tamamen doğal bir şekilde üretiliyor. İneklerin sütünden, peynir üretim aşamalarına kadar hiçbir katkı maddenin bulunmadığı peynir, bu sadelik ve doğallığıyla da sağlıklı tüketime dikkat edenler için ideal. Pek çok üretimde, süt tozu gibi katkı maddeleri nedeniyle sakıncalar görülürken, Köyde.com peynirin anavatanından en doğal ve güvenilir haliyle gravyer peyniri sizler için özel olarak sunuyor.

Bu enfes lezzetle tanışmak istiyorsanız, bütçe dostu fiyata sahip gravyer peynir siparişinizi hemen verebilirsiniz. Muhafazalı bir şekilde özel paketiyle sizlere ulaştırılacak ürün, tüketime hazır durumda. 1000 gramlık paketlerden dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Güven ve afiyetle tüketebilirsiniz

Benzer Ürünler