Karadeniz bölgesinin en önemli fındık üretiminin gerçekleştiği Giresun bölgesinden elde edilen fındık ürünlerini dünyanın her yerine gönderen Hazel, fındıklı gıdalar konusunda başarılı bir isimdir. 

Adeta kalp damar dostu olan fındık, önemli gıdaların başında gelir. Yüksek E vitamini özelliği sayesinde kalp sağlığı konusunda oldukça faydalı olan fındık, yoğunlukla Giresun ve çevresinde yetişir. Organik koşullar altında üretimi gerçekleşen fındık, Hazel ile en lezzetli halini alır. Fındık tek bir şekilde değil pek çok şekilde tüketilir. Fındık ezmesi, kıyılmış fındık, kavrulmuş fındık, krokan, natural fındık, pikola fındık, tuzlu çıtlama fındık, fındık unu ürünleri gibi daha pek çok tüketim şekli vardır. Çeşitliliği artırarak her damak zevkine hitap eden Hazel, geniş üretim ağı ile sadece ülkemizde değil dünyada da adından söz ettirir. Yoğun uğraşlar sonucunda elde edilen birbirinden farklı fındıklı gıda, farklı lezzetlere sahiptir. Sahip olduğu yüksek E vitamin ve daha pek çok faydası ile bilinen fındığın farklı şekillerde tüketilmesini sağlayan Hazel üretimlerini en kaliteli fındıklardan gerçekleştirir. Ürünler farklı gramajlarda satılır. Bu şekilde dilediğiniz miktarda alabilirsiniz. 

Hazel ile en lezzetli fındıklı gıdalar

Kansızlığa karşı önlem alınmasına, vücudun E vitamini ihtiyacını karşılamasında ve kansere karşı gelmesiyle bilinen fındığın farklı şekillerde tüketilmesi için çeşitliliği artıran Hazel, her bir ürünü ile dikkat çeker. Lezzetli tüketiminin yanı sıra ürünlerin kaliteli oluşuyla da beğeni kazanan Hazel ürünleri, kişilere sağlıklı bir tüketim sağlar. Tamamen doğal fındıktan üretilen Hazel ürünleri, fındığın farklı şekillerde tüketilmesine yardımcı olur. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan ve bazı ürünlerinin de tamamen şekersiz üretilmesi sağlık açısından daha uygun olmasına sebep olur. Hakiki Giresun fındığından elde edilen Hazel ürünleri, en doğal ve en lezzetli haliyle raflarda yerini alır. Sağlığa uygun olmasıyla bilinen bu gıdalar, çeşitli meyvelerle de tüketilmeye uygundur. Aynı zamanda bazı ürünleri pastalar veya keklerde de kullanabilirsiniz. Tüketim genişliği sunan her bir Hazel ürününü lezzetli ve güvenle tüketebilirsiniz. Farklı gramajlarda satılan Hazel fındık ürünlerinden damak zevkinize uygun olanlardan birini seçebilirsiniz. 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR