Hediyelik Özel Rize Çayı 400 Gr
Hediyelik Özel Rize Çayı 400 Gr

Hediyelik Özel Rize Çayı 400 Gr

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : $27.02(KDV Dahil)
İndirimli : $24.76(KDV Dahil)

400 Gr. Hediyelik Gurme Rize Çayı

Türk mutfağının vazgeçilmez içecekleri arasında yer alan Çay Köyde farkıyla organik bir şekilde elinize geçiyor. Artık kendinize ve sevdiklerinize yapay çayları içirtmek istemiyorsanız burası en doğru yer.

:

Türk mutfağının vazgeçilmez içecekleri arasında yer alan Çay Köyde farkıyla organik bir şekilde elinize geçiyor. Artık kendinize ve sevdiklerinize yapay çayları içirtmek istemiyorsanız burası en doğru yer.

Mutfağımızda hiçbir zaman eksilmeyen; sabah kahvaltılarında, akşamüzeri dinlenirken, akşam yatmadan önce mutlaka bir demlik kadar demlenen çaylar hayatımızdan çıkamazlar. Ancak bunu bilen bazı fırsatçılar günümüzde çaya boyar madde katmakta, hakiki çay yerine inorganik çayları satmaktadırlar. Böyle durumlarda biz her ne kadar çay içtiğimizi sansak bile aslında sağlığımıza zararlı olan bir içeceği içmiş oluyoruz. İşte tüm bunlardan kurtulmak için sizlere organik Rize çayı satışı yapmaktayız.

Çay Nerede Üretilir?

Çay hayatımızın vazgeçilmeyen bitkileri arasında yer almaktadır. Bu bitkinin en bilinen özelliği ise; yağışları bölgeleri sevmesidir. Ülkemizde en fazla yağış alan bölgeler arasında ise sizlerin de tahmin ettiği üzere Karadeniz Bölgesi yer almaktadır. Rize başta olmak üzere özellikle bölgenin Doğusu bu bitkinin yetişmesi açısından elverişlidir. Sizler de 500 gram doğal çay fiyatı hakkında bilgi almak isterseniz hemen fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.

Çay Faydaları

Günlük yaşam dilimi içerisinde bu kadar fazla miktarda tükettiğimiz çayın elbette vücudumuz için faydaları bulunmaktadır. Ancak uzmanların önerilerinden söz etmek gerekirse; günlük çay tüketimini çok arttırmadan ve genellikle şekersiz tüketim yaparak çay içmek sağlığınız için daha yarar sağlayacaktır. Çayın faydaları aşağıda sizler için sıralanmıştır:

  • Kalp sağlığını koruyucu etkisi henüz net bir şekilde kanıtlanmasa da bazı araştırma sonuçlarına bakıldığında kalp için olumlu etkiler oluşturduğu gün yüzüne çıkmıştır. Tabi burada tekrar altını çizmek gerekiyor ki; çok fazla günlük tüketim yapmamalısınız.
  • Stres, kaygı, endişe ve depresyon sebebiyle yaşanan inme için olumlu yönde etkisi bilinen çayın inme riskini en aza düşürdüğünü sizlere söyleyebiliriz.
  • Özellikle yeni işe ve okul hayatına başlayanlar için çay etkili bir içecek olabilir. Çünkü yapılan araştırmalar çayın dikkati artırdığını göstermektedir. Dikkatin artması işinizde ya da okul hayatınızdaki başarıya da fayda sağlayacaktır.

Türkiye’deki En İyi Çay Markaları

Köyde.Com sitemizde en iyi ve hakiki Rize çayı satılmaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Benzer Ürünler