İncir Sirkesi 500ml
İncir Sirkesi 500ml

İncir Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $24.76(KDV Dahil)
İndirimli : $22.51(KDV Dahil)

Kalorisi düşük ve aynı zamanda tatlı bir meyve olarak tüketimi oldukça kolay olan incir, belirli dönemlerde yetişmektedir. Bu nedenle yıl boyunca tercih edemeyeceğiniz bu lezzeti, kurutulmuş ya da sirke olarak tüketebilirsiniz.

:

 

Yararları bilinen ve en çok tüketilen meyvelerden bir tanesi olan incir, tüm yıl boyunca tüketebileceğiniz özel sirke formuyla Köyde.com'da satışta.

Kalorisi düşük ve aynı zamanda tatlı bir meyve olarak tüketimi oldukça kolay olan incir, belirli dönemlerde yetişmektedir. Bu nedenle yıl boyunca tercih edemeyeceğiniz bu lezzeti, kurutulmuş ya da sirke olarak tüketebilirsiniz. Bakır, magnezyum gibi mineralleri, K vitamini, c vitamini ve A vitamini gibi değerli vitaminleri barındıran incir, sirke formu ile birlikte çok daha yoğun olarak bu yararlarını sizlere sunuyor. İncir sirkesi ile yapılan incelemelerde de özellikle sindirim sistemine yönelik ciddi katkıları olduğu belirlenirken, zayıflamak isteyenler, kolesterol gibi sağlık sorunu olanlar da doktor kontrolüyle doğal yollar ile sağlığını koruyabiliyor.

 

Köyde.com El Yapımı İncir Sirkesi

Köyde.com tarafından doğal olarak yetiştirilen incirlerin toplanması ve temizlenmesi ile birlikte üretilen organik incir sirkesi, farklı tatlar denemeyi sevenler için de oldukça ideal durumda. İncir tüketmeyi çok fazla sevmeyen kişilerin dahi incirin faydalarından yararlanabilmesi adına tercih edebileceği sirke, salata ya da benzer ürünlerde kullanılarak kolay bir şekilde tüketilebilir.

Hazımsızlığınızı giderecek, yiyecekleri daha kolay bir şekilde sindirmenizi sağlayacak olan sirke, mutfaklarda her zaman kendine yer buluyor. İncirin kendine özel faydaları ile birlikte oluşturulan sirke, tüm yemeklerde kullanılabilecek özel bir tat halinde. Fermantasyon sonrasında olgunlaşma süreci ile birlikte tüketim için en ideal hale getirilen sirke, Köyde.com üzerinden kolay bir şekilde erişebileceğiniz durumda.

Hemen 500 ml cam şişelerdeki el yapımı incir sirkesi için siparişinizi verebilir ve mutfağınıza yeni bir lezzet katabilirsiniz. Tüketmeye başladıktan kısa bir süre sonra incir sirkesi, favori sirkelerinizden bir tanesi olacak.

 

Benzer Ürünler