Kars Gravyer Peyniri 1 Kg
Kars Gravyer Peyniri 1 Kg

Kars Gravyer Peyniri 1 Kg

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : $81.05(KDV Dahil)
İndirimli : $63.04(KDV Dahil)

Türkiye'de üretimi yapılan en özel peynirlerden birisi olan Kars gravyerinin, özellikle doğal ve katkı maddesiz olması peynirin insan sağlığına olan tüm etkilerinin alınmasını sağlar.

:

Türkiye'de üretimi yapılan en özel peynirlerden birisi olan Kars gravyerinin, özellikle doğal ve katkı maddesiz olması peynirin insan sağlığına olan tüm etkilerinin alınmasını sağlar. Kars kaşarı olarak da adlandırılabilir gravyer peyniri özel ve klasik yöntemler ile Üretilmektedir. Doğal ve lezzetli peynir denildiğinde akla ilk gelen peynirlerden birisi olan Kars gravyeri, artık Köyde.com güvencesi ile kolayca satın alınabilir durumda. İhtiyaç duyduğunuz anda sipariş vererek satın alabileceğiniz Kars gravyer peyniri için Köyde.com güvencesini sizler de tercih edebilirsiniz.

 

Doğal Kars Gravyeri Faydaları Neler?

Kars gravyeri peynirinin sunduğu faydalar oldukça fazladır. Doğal bir lezzet olması ve organik sütler ile üretilmesi, doğal Kars gravyerinin çok daha faydalı olmasını sağlamaktadır. Yüksek kalsiyum değerleri sayesinde Kemik yapılarının korunmasını sağlayan peynir, böylece kalsiyum ihtiyacının karşılanmasında da etki gösterir. Yüksek tansiyon gibi çeşitli rahatsızlıkları bulunan kişiler için de en çok tercih edilen peynir olarak dikkat çeken Kars gravyeri, tansiyonun dengelenmesini sağlamaktadır.

Enerji sağlayacak ve sindirim sistemini rahatlatan özellikleriyle dikkat çeken Kars gravyeri, düzenli bir şekilde tüketildikten sonra vücut için tüm bu etkilerin elde edilmesini sağlamaktadır. Doğal ve içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan ürünleri misafirlerine sunan Köyde.com doğal Kars gravyeri seçeneğiyle de peynir sevenlere hitap etmektedir. Güvenli alışveriş ve hızlı teslimat seçenekleri ile kısa süre içerisinde sizlere özel paketi içerisinde gönderilecek olan Kars gravyeri mutfağınızda yepyeni lezzetler oluşturmanızı sağlayacak. Sade bir şekilde tüketilebileceği gibi farklı yemeklerde de yer bulan Kars gravyeri doğalı lezzetinin yanı sıra en sağlıklı peynir seçeneği olarak dikkat çekiyor.

Doğal Kars Gravyeri Fiyatları 

Köyde.com tarafından özel olarak hazırlanarak satışa sunulan Kars gravyeri peynir fiyatları ile bütçe dostu durumda. Üstelik dönemsel olarak yapılan kampanyalar ve hazırlanan indirimler sayesinde çok daha uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz Kars gravyeri, mutfaklarınızda farklı lezzetler hazırlamanızı ve daha faydalı peynir tüketmenizi sağlayacak.  Köyde.com güvencesi ile satılan Kars gravyer peyniri 1 kilogramlık paketler ile satın alınabilmektedir. Uygun fiyatı, güvenli alışveriş seçenekleri ve hızlı teslimatı ile dikkat çeken Köyde.com peynir konusunda da özel ve doğal lezzet arayanların ihtiyaçlarına cevap veriyor. 

Benzer Ürünler