Kavrulmuş Mısır unu (Furnesi) 1000gr
Gravyer Peynir 1000gr

Kavrulmuş Mısır unu (Furnesi) 1000gr

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺13,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10,00(KDV Dahil)

radeniz yöresinde özellikle yemek ve ekmek gibi ürünlerin yapımı sırasında en çok kullanılan mısır ununu artık siz de kullanabilirsiniz. Kendine has bir lezzeti olan ve gluten gibi maddelere sahip olmaması nedeniyle de sağlıklı bir seçenek olarak ön plana çıkan mısır unu, pek çok farklı lezzetle özleşmiş durumda.

:

 

Yıllardan beri Karadeniz'in değişmeyen lezzeti olan kavrulmuş mısır unu, artık Köyde.com ile Türkiye'nin her noktasından erişilebilir durumda.

Karadeniz yöresinde özellikle yemek ve ekmek gibi ürünlerin yapımı sırasında en çok kullanılan mısır ununu artık siz de kullanabilirsiniz. Kendine has bir lezzeti olan ve gluten gibi maddelere sahip olmaması nedeniyle de sağlıklı bir seçenek olarak ön plana çıkan mısır unu, pek çok farklı lezzetle özleşmiş durumda. Özellikle Karadeniz Bölgesi'nde çok popüler durumda olan mısır ekmeği, mıhlama, kete, kuymak, bazlama ve hamsi kızartma gibi pek çok yemek için mısır ununu siz de kullanabilirsiniz.

 

Kavrulmuş Tüketime Hazır Mısır Unu

Kavrulmuş olarak satışa sunulan mısır unu, 1000 gramlık paketleri ile de uzun süre un ihtiyacınızı karşılayacak durumda. Karadeniz'den yayılarak tüm Türkiye'de popüler hale gelen mısır unu için organik ve doğal bir lezzet arayanlar, Köyde.com kavrulmuş mısır ununu mutlaka denemeli. Bütçe dostu fiyatı ve hızlı teslimat garantisi ile satışa çıkarılan bu ürün sipariş vermenizin ardından kısa bir süre içerisinde mutfağınızdaki yerini alacak. Gerek sağlık açısından gerekse de farklı lezzetleri denemek için tercih edebileceğiniz kavrulmuş mısır unu 1. sınıf kalitede. Mısırlar doğal ve organik bir şekilde üretilirken, hiçbir şekilde GDO ya da tarım ilacını da bulundurmuyor. Köyde.com TARAFINDAN doğal ve organik ürünlerin satışa sunulduğu web sayfasında böylece mısır ununda da yine doğal ve organik kriterlerinizden ödün vermenize gerek yok. Her bir aşamasında kontrollü üretimin yapıldığı kavrulmuş mısır unu, evlerinizdeki lezzetlerin tadını daha da arttıracak. Hamur işlerinizi dahi sağlıklı hale getirecek un, daha lezzetli olduğundan dolayı da herkes tarafından seviliyor. Özel paketi sepetinize hemen ekleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Benzer Ürünler