Kayısı Sirkesi 500ml
Kayısı Sirkesi 500ml

Kayısı Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $24.76(KDV Dahil)
İndirimli : $22.51(KDV Dahil)

Kayısı belirli bir süre tüketilebilen bir meyve olduğu gibi yaz ayları dışında bu meyvenin sağlayacağı şifadan yararlanmak ve bu lezzeti tatmak mümkün değil.

:

 

El yapımı kayısı sirkesi, sunacağı lezzet ve şifası ile favori ürünlerinizden birisi olacağı gibi şimdi Köyde.com'da satışta.

Kayısı belirli bir süre tüketilebilen bir meyve olduğu gibi yaz ayları dışında bu meyvenin sağlayacağı şifadan yararlanmak ve bu lezzeti tatmak mümkün değil. Kurutulmuş kayısılar dışında kayısı lezzetini her zaman tatmak isteyen herkes için el yapımı kayısı sirkesi tercih edilebilir. Köyde.com üzerinden dilediğiniz zaman satın alabileceğiniz el yapımı kayısı sirkesi, üstelik doğal yollar ile üretiliyor ve sizler için satışa sunuluyor. Doğal ve organik kayısıların kullanıldığı ve belirli yörelerden temin edilen kayısılar Köyde.com için özel olarak fermente ediliyor.

 

Köyde.com El Yapımı Kayısı Sirkesi

Salatalarda özel söz kullanmak, yemeklerini lezzetli kılmak ya da sadece şifası için sade olarak tüketmek isteyenler kayısı sirkesini gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Toplanmasından üretim sürecine kadar her bir aşaması kontrollü bir şekilde sürdürülen sirke, lezzeti ile oldukça özel olduğu gibi sağlığıyla da sizler için büyük bir katkı sağlayacak.

Köyde.com sitesinde satışa sunulan el yapımı kayısı sirkesi, Türkiye'de doğal ve organik olarak çok kolay bir şekilde bulunabilecek ürün değil. Ancak doğal, organik ürüne ve sağlığa yönelik özel yiyecek ve içecek tüketmek isteyenlerin adresi Köyde.com, kayısı sirkesi ile beğeni kazanmaya devam ediyor. İnternet üzerinden bütçe dostu fiyatı ile her zaman satışta olan bu ürünü, güvenli alışveriş seçenekleri ile hemen elde edebilirsiniz. Depolanma, teslimat gibi tüm aşamalarda sirkenin uygun ortam şartlarında saklanmış olması da hem olgunlaşmasını, daha lezzetli hale gelmesini hem de hiçbir değerinden ödün vermemesini sağlıyor. Mutlaka denemeniz gereken bu lezzet için tek yapmanız gereken sipariş vermek.

 

 

Benzer Ürünler