Keçiboynuzu Sirkesi 500ml
Keçiboynuzu Sirkesi 500ml

Keçiboynuzu Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : $27.02(KDV Dahil)
İndirimli : $24.76(KDV Dahil)

Keçiboynuzu, her yerde erişilebilir bir ürün olmadığı gibi keçiboynuzunun sirke formu tüm etkilerini ve faydasını çok daha kolay bir şekilde almanızı sağlıyor.

:

 

Kalsiyum zengini olan keçiboynuzu, sirke formuyla daha kolay tüketebilir durumda. Şimdi ise Köyde.com’da el yapımı seçeneği ile satışta.

Keçiboynuzu, her yerde erişilebilir bir ürün olmadığı gibi keçiboynuzunun sirke formu tüm etkilerini ve faydasını çok daha kolay bir şekilde almanızı sağlıyor. Yöresinden toplanan keçiboynuzunun temizlenerek hazırlanması ile yapılan sirke, özel fermantasyonu sayesinde çok daha sağlıklı.  Üstelik Köyde.com için özel üretilen bu sirke 500 ml cam şişesi içinde de lezzetini korumayı başarıyor.

 

Köyde.com El Yapımı Keçiboynuzu Sirkesi

Bir kişinin günlük kalsiyum ihtiyacının yüzde 70’ine kadar karşılayan keçiboynuzu, bu bakımdan küçük çocuklardan yetişkinlere kadar herkes için tam bir şifa kaynağı halinde. Başta kemik rahatsızlıkları olmak üzere pek çok sağlık sorununuzu çözümleyecek olan keçiboynuzu sirkesi, antioksidan yapısı sayesinde de yıl boyunca düzenli kullanılması halinde hastalıklara karşı bir kalkan görevi görüyor.

Doğal fermantasyon ile elde edilen sirke, üstelik en az 6 ay boyunca fermente edilerek dinlendirilmiş durumda. İçeriğinde hiçbir katkı ve koruyucu bulunmayan sirke, bu sayede tüm doğal lezzetini sizler için sunuyor. Yemeklerde ya da salatalarda güvenle kullanabileceğiniz ürün, içilebilir durumda olduğundan dolayı da dileyenler sade olarak tüketilebilir. Üretimi sonrasında sirkeyi koruyacak ve dış etkilere karşı kapalı duruma getirecek cam şişelerde saklanan keçiboynuzu sirkesi, üstelik doğal olması sayesinde de çok uzun süre kullanılabiliyor.

Köyde.com üzerinden dilediğiniz zaman satın alabileceğiniz el yapımı keçiboynuzu sirkesi, çocukların dahi lezzetine alıştığı ve severek tükettiği bir ürün. Bu avantajları ile hem lezzet hem de sağlık için tercih edebileceğiniz el yapımı keçiboynuzu sirkesini hemen sepetinizde ekleyebilir ve satın alabilirsiniz. Güvenli, doğal ve organik ürünlerin adresi Köyde.com ile sağlık ve lezzet sizi bekliyor.

 

Benzer Ürünler