Kenevir Tohumu Yağı
Kenevir Tohumu Yağı

Kenevir Tohumu Yağı

Kenevirin yağ olarak tüketilmesini sağlayan kenevir tohumu yağı, 500 ml cam şişe içerisinde Köyde.com’da satışta.

 

 

Kenevirin yağ olarak tüketilmesini sağlayan kenevir tohumu yağı, 250 ml cam şişe içerisinde Köyde.com’da satışta.

Takviye edici gıda olarak tanımlanan ve doğal bir şekilde üretilen kenevirlerin soğuk sıkım ile yağ olarak üretilmesiyle elde edilen kenevir tohumu yağı, kenevirin sağladığı faydaların elde edilmesini sağlıyor. Yağ olması sayesinde küçük ölçeklerde tüketilerek günlük besin ihtiyaçlarının karşılanabildiği kenevir tohumu yağının doğal ve özel olarak üretilmesi önemlidir.

 

Köyde.com Kenevir Tohumu Yağı

Vitamin ve mineral olarak zengin bir besin değerine sahip olan kenevir tohumu yağı, soğuk sıkım yöntemi ile üretilir. Bu sırada herhangi bir sıcaklık bulunmadığından dolayı kenevirin besin değerlerinde herhangi bir kayıp yaşanmaz. Yağa herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu eklenmediğinden dolayı, yağı tüketmek isteyenler doğal ve organik bir tüketim elde edebilir. Sade olarak ya da yemeklerle birlikte tüketilebilen yağ, özellikle salatalarda tercih edilir. Doymuş yağ açısından en sağlıklı ve zengin seçene olan kenevir tohumu yağı, Köyde.com ayrıcalığı ile evlerinize geliyor.

Kenevir Tohumu Yağı Faydaları Neler?

Bitkisel bir yağ olarak kullanılması önerilen kenevir tohumu yağının en önemli özelliği herhangi bir işleme maruz kalmaması ve doğal olmasıdır. Tüm bitkisel yağlardaki en yüksek esansiyel amino asitlere sahip olan yağ, bağışıklık sisteminin güçlenmesini, organların korunmasını ve kanser gibi rahatsızlıkların yaşanmasını önlemede destek sağlar. Asitlerin yanı sıra kalsiyum, potasyum, magnezyum, bakır, folat ve farklı vitaminlere sahip olan kenevir tohumu yağı düzenli kullanımı ile birlikte vücuttaki eksikliklerin giderilmesinde etkili olur.

Özel olarak üretim yapan Köyde.com sayesinde 500 ml sağlıklı cam şişe içerisindeki kenevir tohumu yağını hemen sipariş vererek kullanmaya başlayabilirsiniz. Sağlıklı ve doğal lezzetler arayanların adresi olan köyde.com, bitkisel yağ tüketimlerinde de sizlere bir tık kadar uzak!

 

 

 

Benzer Ürünler