Kuşburnu Sirkesi 500ml
Kuşburnu Sirkesi 500ml

Kuşburnu Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $24.76(KDV Dahil)
İndirimli : $22.51(KDV Dahil)

Kuşburnunun çok farklı bir lezzeti olarak hazırlanan sirke, kısa süre içerisinde hem kuşburnu sevenler hem de kuşburnu tüketmekte zorlananlar tarafından çok beğenildi.

:

 

Elde, geleneksel yöntemler ile yapılan kuşburnu sirkesi 500 ml şişe içerisinde Köyde.com'da satışta.

Kuşburnunun çok farklı bir lezzeti olarak hazırlanan sirke, kısa süre içerisinde hem kuşburnu sevenler hem de kuşburnu tüketmekte zorlananlar tarafından çok beğenildi. Sirke olması nedeniyle salata gibi yemeklerle birlikte kullanılabilen sirke, vermiş olduğu hoş aromasıyla da oldukça farklı. Kuşburnu sirkesi tüketerek hem yemeklerinize lezzet katabilir hem de kuşburnunun insan sağlığına olan yararlarını elde edebilirsiniz.

 

Köyde.com’dan Özel Lezzet: Kuşburnu Sirkesi

Kuşburnu sirkesi için özel olarak üretimi gerçekleştiren Köyde.com, doğal ve organik olarak yetiştirilen kuşburnuları topladıktan sonra özel fermantasyon sürecine tabi tutuyor. Doğasından ve yöresinden özel olarak sizler için hazırlanan sirke, fermente süresini tamamladıktan sonra ise satışa çıkarılıyor. Zayıflamak, kanını temizlemek ve kan dolaşımını hızlandırmak, sağlığını korumak isteyen kişiler kuşburnu sirkesini mutlaka denemeli.

Sindirim sisteminde oldukça etkili olan kuşburnu, sirke haliyle tüm bu etkilerine çok daha yoğun olarak sunuyor. Sirke yapımı için özel bir fermantasyon yöntemi kullanılırken bu süreç içerisinde, hiçbir kimyasal, kıvam arttırıcı ya da renklendirici kullanılmıyor. Böylece rengini, tadını ve kokusunu tamamen kuşburnundan alan sirke özel lezzetini sunarken aynı zamanda sağlık için hiçbir risk içermiyor.

Türkiye'nin her bir noktasından erişilebilir durumda olan el yapımı kuşburnu sirkesi için sizler de artık Köyde.com gibi doğal ve organik ürünlerin güvenilir adresini tercih edebilirsiniz. İstediğiniz zaman sepetinize ekleyerek satın alabileceğiniz el yapımı kuşburnu sirkesi, 500 ml şişe cam içerisinde adresinize gönderilecek. Kapağını açtıktan sonra hoş aromasına şahit olacağınız sirke, yemeklerinizde ve soğuk mezelerinizde en çok tükettiğiniz sirkelerden birisi olmaya aday. Şifa kaynağı olan sirkeyi mutlaka denemelisiniz.

 

Benzer Ürünler