Limon Sirkesi 500ml
Limon Sirkesi 500ml

Limon Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : $27.02(KDV Dahil)
İndirimli : $24.76(KDV Dahil)

Limon, faydası ile en çok tüketilen ürünlerden birisi olurken salatalarda, çaylarda ya da yemeklerde kullanılabiliyor. Sirke olarak tüketmek isteyenler için de bir seçenek olan limon, aynı etkilerini sirke olarak da sunmayı başarıyor.

:

 

Limonun şifa sunduğu farklı bir formu olan limon sirkesi, elde yapıldığı gibi doğal haliyle Köyde.com’da satışta.

Limon, faydası ile en çok tüketilen ürünlerden birisi olurken salatalarda, çaylarda ya da yemeklerde kullanılabiliyor. Sirke olarak tüketmek isteyenler için de bir seçenek olan limon, aynı etkilerini sirke olarak da sunmayı başarıyor. Üstelik çok uzun süre fermantasyon süreci olduğundan dolayı limonun aroması çok daha artıyor ve fermantasyon ile birlikte faydaları da yükseliyor. El yapımı limon sirkesi tüketmek isteyenler için Türkiye'nin en güvenilir adresi Köyde.com 500 ml cam şişe içerisinde sizlere bu enfes ve lezzeti sunuyor.

 

Köyde.com El Yapımı Limon Sirkesi

Organik yollar ile üretimi gerçekleştirilen limonların kullanıldığı sirkede, limonlara herhangi bir katkı yapılmıyor. Bununla birlikte gerek limonların toplanması gerekse de sirkenin son halini alacağı süreye kadar renklendirici, kıvam arttırıcı gibi hiçbir kimyasal kullanılmıyor. Limon sirkesinde sadece limon kullanılıyor ve fermantasyon süreci bekleniyor.

Limon için en uygun bölgelerden toplanan ürünler, özel fermantasyon süreçlerinin ardından evlerinize gönderiliyor. Henüz süreci tamamlanmamış ve olgunlaşmamış sirkeler satılmadığı gibi Köyde.com, en iyi tadı yakaladığı ürünleri sizlere ulaştırıyor. Tamamı ile doğal ve kokusundan lezzetine kadar her bir detayı ile sizlere bu durumu net olarak gösterecek olan sirkeyi Köyde.com adresinden kolay şekilde sipariş verebilirsiniz.

Soğuk algınlığı, grip ve nezleye karşı koruma etkisi olan limon, sirke olarak tüketildiğinde de yine kişilerin hastalıklara karşı bir koruma kalkanı geliştirmesini sağlıyor. Akciğer ve karaciğerin korunması, kan dolaşımının düzenlenmesinde etkili olan limon sirkesi, şeker gibi tatlandırıcılar da içermediğinden dolayı son derece faydalı. El yapımı limon sirkesini sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler