Maviyemiş Reçeli 680gr
Maviyemiş Reçeli 680gr

Maviyemiş Reçeli 680gr

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $24.76(KDV Dahil)
İndirimli : $22.51(KDV Dahil)

Maviyemiş reçelinin bir diğer ismi yabanmersini reçelidir. Yabanmersininden elde edilir. Çok sağlıklı ve besleyicidir. Maviyemiş reçelinin içerisinde; yabanmersini, şeker, su, kıvam verici, asidik düzenleyici ve glikoz şurubu bulunur.

:

 

Maviyemiş reçelinin bir diğer ismi yabanmersini reçelidir. Yabanmersininden elde edilir. Çok sağlıklı ve besleyicidir. Maviyemiş reçelinin içerisinde; yabanmersini, şeker, su, kıvam verici, asidik düzenleyici ve glikoz şurubu bulunur. İçerisinde hiçbir kimyasal maddeye rastlanmaz. Yabanmersini mevsiminde toplanır ve daha sonra temizlendikten sonra içerisine eklenecek olan malzemeler eklenir ve kaynatılır. Vitaminlerinin gitmemesi için asla yüksek ısıya maruz bırakılmaz. El değmeden üretimi gerçekleştirilir ve cam kavanozlara konarak kapakları kapatılır. Kahvaltılarda yerini aldığı gibi tatlıların süslemelerinde de kullanılır. Ekşimsi ve tatlımsı tadı birçok kişi tarafından beğenilir. Boy boy ebatı mevcuttur ve boyutları arttıkça fiyatlarında da yükselme meydana gelir. Son derece doğal olduğu için sürekli ilgi odağıdır. İçerisinde bol miktarda c vitamini bulundurur ve hastalıklara karşı vücudu korur. Saklanma koşuluna uygun bir şekilde saklanır ise bozulmadan uzun süre durabilir. Bu sebeple de buzdolabında veya serin yerde saklanması tavsiye edilir. Oda sıcaklığında ise kapağı kapalı ve hiç açılmadığı sürece kalabilir. Kapağı açıldıktan sonra mutlaka buzdolabına taşınmalıdır. Aksi halde kısa süre içerisinde bozulmalar başlayacaktır.

Maviyemiş reçelinin fiyatı; boyutlara, satılan yere ve markasına göre farklı olur. Genel olarak 680 gr maviyemiş reçelinin fiyatı; 20-25 TL arasında değişir. Boyutu büyük maviyemiş reçeli bu miktardan daha fazla olmaktadır. İçeriği tamamen doğaldır ve katkısız olması sebebi ile insanlar tarafından tercih edilir. İçerisinde birçok vitamin ve mineral bulunduğu için; besin değeri açısından zengindir. Fakat saklama koşuluna son derece dikkat edilmesi gerekir. Oda sıcaklığında kapağı açıldıktan sonra asla bırakılmamalıdır. Oda sıcaklığında kapağı açıldıktan sonra bırakılır ise 1-2 hafta içerisinde bozulmaya ve küflenmeye başlayacaktır. Serin, kuru ve güneş görmeyen yerde muhafaza edilir ise kapağı açılmadan son kullanma tarihine kadar, kapağı açıldıktan sonra ise 6 ay kadar kalabilir. Buzdolabında uzun süre bozulmadan kalabilir. Buzdolabında durduğunda katılaşma meydana gelebilir. Bu sebeple tüketilmeden bir süre önce çıkarılır ise bu katılaşma normale dönecektir. İçeriğinin son derece doğal olması ve maviyemişlerin taze olması sebebi ile muhteşem lezzeti vardır.

 

Benzer Ürünler