Mısır Unu 1000gr
Mısır Unu 1000gr

Mısır Unu 1000gr

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : $11.26(KDV Dahil)
İndirimli : $9.01(KDV Dahil)

En sevdiğiniz yemekleri ve tarifleri daha lezzetli kılacak organik mısır unu, Köyde.com güvencesiyle satışta!

:

 

En sevdiğiniz yemekleri ve tarifleri daha lezzetli kılacak organik mısır unu, Köyde.com güvencesiyle satışta!

Lezzetli yemekler yapmak isteyenler ya da yediklerinde organik kriterlerden hiçbir şekilde taviz vermeyenler için Köyde.com, mısır ununda da organikten vazgeçmiyor. Özel olarak üretilen mısır tanelerinden üretilen ve Köyde.com müşterileri için özel ambalajlarla paketlenen mısır unu, bugüne kadar hiç tatmadığınız kadar lezzetli ve bir o kadar sağlıklı. Türkiye’deki yerli ve organik mısır tohumlarından üretilen mısırlar, kontrollü ve sertifikalı üretim süreçleri sayesinde unun da 1. kalitede olmasını sağlıyor. 1000 gramlık paketlerle satılan mısır ununu ihtiyaç duyduğunuz her alan online olarak güvenli alışveriş seçeneğini tercih ederek satın alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin doğal mısır unu Köyde.com’da

Yerli üretim olarak Türkiye’deki çiftçilerin emeğini sofranıza getiren mısır onu, GDO gibi tüm riskleri de ortadan kaldırıyor. Üretiminden son tüketiciye ulaştığı her ana kadar kimyasallardan, katkılardan uzak kalan mısır unu; rengi, görünümü ve tadıyla mutfakta yapacağınız yemekleri çok daha lezzetli hale getiriyor. Misafirleriniz için yapacağınız kek ve kurabiyelerde, aileniz için pişireceğiniz balıklarda organik mısır ununu tercih ederek, sağlıklı ve beğeni kazanacak lezzetler hazırlayabilir, sunabilirsiniz.

Köyde.com farkıyla satın alacağınız ürünler, ideal ortamlarda saklanırken, satın aldıktan sonra da evinizde güneş görmeyen yerlerde saklayarak tazeliğini koruyabilirsiniz. Sadece üretimde değil, depo ve tedarik sürecinde de ürünlerin hiçbir şekilde değer kaybetmemesi sağlandığından dolayı yemekleriniz için en doğal ve organik seçenek Köyde.com

Denedikten sonra farkı görerek her zaman tercih edeceğiniz bir ürün olacak mısır ununu dilediğiniz gibi inceleyebilir ve hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Kısa süre içerisinde adresinize ulaştırılacak olan mısır ununu üstelik sitemizdeki diğer organik ürünlerle birlikte tercih edebilir, keyifle tüketebilirsiniz.