Organik lezzetler ile adından söz ettiren Molla Hamzaoğlu, zeytinseverlerin en kaliteli zeytinleri tüketmesi için geniş ürün çeşitliliği sunar. Kahvaltı sofralarının olmazsa olmaz lezzetlerinin başında gelen siyah zeytin hem lezzeti hem de pek çok faydasıyla bilinir. 

Gerek zeytin olarak gerekse yağ haliyle son derece faydalı olan zeytin, zeytin ağacından elde edilir. Ülkemizin en değerli gıdalarının başında gelen zeytin genellikle Ege ve Marmara bölgesinde yetişir. Marmara bölgesinde genellikle Bursa da yetişen zeytinler, en doğal haliyle sofralarda yerini alır. Büyük küçük herkesin tüketimine uygun olan zeytin, düzenli tüketilmesi karşısında sağlığa oldukça faydalıdır. Molla Hamzaoğlu çatısı altında üretilen zeytinler, zeytinin en uygun haliyle toplanır ve uzun uğraşlar sonucunda lezzetli bir şekilde sofralara hazır hale getirilir. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan Molla Hamzaoğlu siyah zeytin, özel salamura yöntemiyle kaliteli bir tüketim sağlar. Sindirim sistemini düzenlemesi, kalp sağlığına iyi gelmesi, kan yapması, vücut gelişiminde önemli rol oynaması, saç, cilt ve tırnak besleyici özelliklere sahip olmasıyla ön plana çıkan zeytin, farklı halleriyle hazırlanır. 

Molla Hamzaoğlu zeytin ile sofralarınızı zenginleştirin

Kalitesi, lezzeti ve besleyici özellikleri ile ön plana çıkan Molla Hamzaoğlu siyah zeytin, büyük küçük herkesin tüketimine uygundur. Organik ürünler tüketmek sağlık için son derece önemlidir. Hem sağlıklı hem de lezzetli olan organik zeytinler, sofraların olmazsa olmaz kahvaltılık ürünlerindendir. Kahvaltı sofralarının yanı sıra aynı zamanda hamur işi yiyecekler içerisinde de kullanılan zeytinler, ne kadar kaliteli olursa o kadar lezzetli olmaktadır. Zeytin denildiğinde ilk akla gelen isimlerin başında gelen Gemlik, kaliteli zeytin üretimi konusunda önemli destinasyonlardandır. Molla Hamzaoğlu Gemlik zeytini, ürünün en kaliteli döneminde toplanmasıyla elde edilir. Bu sayede tüketici için sağlıklı ve besleyici zeytinler ortaya çıkar. En verimli topraklarda yetişen zeytin ağaçlarında yetişen zeytinlerin büyümesinden salamura yapılmasına kadarki her süreçte titizlikle çalışılır. Yoğun bir şekilde çalışması sonucunda ortaya çıkan Molla Hamzaoğlu Gemlik zeytinleri, hem kaliteli hem de oldukça lezzetlidir. Bu özellikleri sayesinde her damak zevkine hitap edilir.