Pirinç Sirkesi 500ml
Pirinç Sirkesi 500ml

Pirinç Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : $27.02(KDV Dahil)
İndirimli : $24.76(KDV Dahil)

Pirinç sirkesi, Türkiye'de çok fazla bilinmese de özellikle Uzakdoğu ülkelerinin vazgeçemediği lezzetlerden bir tanesi. Özel pirinçler ile üretimi gerçekleştirilen bu sirke, ekşi ve tatlı lezzetin hoş bir harmanlaması olarak pek çok farklı yemekte kullanılabilir durumda.

:

 

Yemek yaparken ya da lezzet verecek aroma olarak kullanılabilen pirinç sirkesi, el yapımı ve doğal olarak köyde.com'da satışta.

Pirinç sirkesi, Türkiye'de çok fazla bilinmese de özellikle Uzakdoğu ülkelerinin vazgeçemediği lezzetlerden bir tanesi. Özel pirinçler ile üretimi gerçekleştirilen bu sirke, ekşi ve tatlı lezzetin hoş bir harmanlaması olarak pek çok farklı yemekte kullanılabilir durumda. Soğuk olarak tüketilen tüm et ve sebze yemeklerinde kullanabileceğiniz pirinç sirkesi, yemeklere lezzet kattığı gibi aynı zamanda sağlığınıza da olumlu etkiler yapar.

 

Sirkede farklı bir tat: Pirinç Sirkesi

El yapımı pirinç sirkesi, Türkiye'de üretimi gerçekleştirilen doğal pirinçler kullanılarak üretilmektedir. Böylece ana kaynağı pirinç olan sirke, doğal ve organik pirinçler sayesinde şifa kaynağı olmayı da başarmaktadır. Pirinç sirkesinin yapılması sırasında doğal fermantasyon yöntemleri uygulanmaktadır. Üretim süreci boyunca güneş ışığından korunan, nemli ortamlardan uzak tutulan sirkeler böylece lezzetinden hiçbir şekilde değer kaybetmez. Güvenle tüketebileceğiniz pirinç sirkesini Köyde.com üzerinden sipariş verdiğinizde kısa süre içerisinde adresinizde olacak.

Depodan son tüketiciye ulaştığı süreye kadar hiçbir şekilde dış etkilerden etkilenmeyen ve korunan pirinç sirkesi, kapağını açtığınız andan itibaren enfes aromasını sizlere de sunacak. Beyaz yapısı ve filtrelenmediği için hafif tortulu olan sirke; tadı, lezzeti ve rengi ile birlikte tam istediğiniz kıvamda. Oda sıcaklığında saklayarak tüketebileceğiniz pirinç sirkesinin üzerinde yer alan son tüketim tarihine dikkat etmeniz yeterli. Fermantasyonu oldukça uzun süren pirinç sirkesi, son güne kadar aynı lezzetini ve kıvamını koruyacak. Üstelik hiçbir katkı maddesi ve kimyasal olmadığından dolayı da güvenle tüketebileceğiniz sirkeyi çocuklarınız için de daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Türkiye'nin her bir noktasında kargo ile ulaştıracak olan el yapımı pirinç sirkesi için hemen siz de sipariş verebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler