Propolis 30cc
Propolis 30cc

Propolis 30cc

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺78,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺70,00(KDV Dahil)

Sağlık alanında sunmuş olduğu avantajları nedeniyle tüketimi oldukça artan propolis, çocuklardan yetişkinlere kadar herkes için tüketime uygun.

:

 

 

Doğal bir arı ürünü olarak son yıllarda büyük bir ilgi gören doğal propolis, 30 cc’lik özel şişeleri ile Köyde.com'da satışta.

Sağlık alanında sunmuş olduğu avantajları nedeniyle tüketimi oldukça artan propolis, çocuklardan yetişkinlere kadar herkes için tüketime uygun. Petek gözlerini propolis ile kaplayan arıların bu doğal ve sağlıklı sıvısı özel yöntemler ile peteklerden alınarak kullanıma sunulmaktadır. Arıların propolis kullanılmasındaki en önemli neden, balların korunması ve bozulmadan saklanabilmesidir. Bu nedenle de kelime anlamı olarak propolis, ön koruyan olarak kullanılmaktadır.

 

Doğal propolis ile sağlığınızı koruyun

Propolis, sade ve öz olarak tüketime uygun değildir. Bu nedenle de vücut için tüketime uygun hale getirilebilmesi adına işlenmektedir. Ancak propolisin değer kaybetmemesi için özel bir işleme tabi tutulması gerekmektedir. Köyde.com, hem toplama hem de işlenme aşamasında kontrollü bir üretim tercih ettiğinden dolayı hiçbir risk içermez. Tüm üretim ve işleme süreçlerinde propolis değerini kaybetmemektir. 30 cc’lik cam şişelerde hazırlanarak satışa sunulan özel ürünü kendiniz için ya da aileniz için tercih edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra etkisini net bir şekilde görebileceğiniz doğal formül, ilaç kullanmanızı da büyük oranda azaltacak.

Süt, bal ve reçel gibi farklı ürünler ile kullanabileceğiniz propolis doğal olması sayesinde hiçbir risk içermiyor. İhtiyaç duyduğunuz her an da Köyde.com aracılığıyla sahip olabileceğiniz propolis her zaman aynı kalitede ve doğal. Satışa sunduğu her üründe doğallık ve organik kriterlerinden taviz vermeyen Köyde.com propolis için de artık güvenilir doğal kaynağınız. Zinde olmak, vücut direncinizi arttırmak, bağışıklığınızı güçlendirmek adına tercih edebileceğiniz propolisi hemen sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz. Doğanın özel formülü ve şifa kaynağı propolis Köyde.com aracılığıyla evlerinize geliyor.

Benzer Ürünler
Etiketler
Sucuk, Sucuk 1000gr, 1000gr,