Rize Köy Karaüzüm Pekmezi 680gr
Rize Köy Karaüzüm Pekmezi 680gr

Rize Köy Karaüzüm Pekmezi 680gr

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺86,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,00(KDV Dahil)

Karadeniz’de yetiştirilen kara üzüm meyvesinden elde edilen kara üzüm pekmezi, organik içinde katı olmayan akışkan yapıda bir pekmez çeşididir. Organik kara üzümün özünden elde edilen pekmez, sofaların vazgeçilmezlerindendir.

:

Karadeniz’de yetiştirilen kara üzüm meyvesinden elde edilen kara üzüm pekmezi, organik içinde katı olmayan akışkan yapıda bir pekmez çeşididir. Organik kara üzümün özünden elde edilen pekmez, sofaların vazgeçilmezlerindendir.

Organik olmasının yanı sıra insan vücuduna binbir türlü faydası olan bu ürünler, hakkında yapılan araştırmalara göre kandaki LDL oksidasyonunu kötü kolestrolün oluşmasını önlerken anı zamanda kroner kalp damar hastalıkları riskini de en aza indirmek konusunda etkilidir. Üzümün kendi şekeri olmasından dolayı şeker gibi herhangi bir tatlandırıcı madde kullanılmadan üretilir. Sağlık konusunda faydalı olduğu gibi aynı zamanda cilde de iyi gelen kara üzüm pekmezi, yaşlılık lekeleri ve cilt lekelerini kapatmakta faydalıdır. Düzenli kullanılması halinde sindirim sisteminin düzenleyerek sağlıklı işler hale getirmekte etkilidir. Bununla beraber hücre yenilenmesini hızlandırır. Bu bağlamda ise herhangi bir ameliyat veya yaralanma sonucunda hızla iyileşme sağlanır. Katkısız üretilmesi sayesinde kanı sulandırır ve kansızlık belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur. Özellikle metropol şehirlerde yaşayanlar için organik ürün bulmak yaşayanlar için organik besinler tüketmek zordur. Organik yaşamı insanların hayatına empoze etmek adına çalışmalar yapan Üçel, karaüzüm pekmezini Karadeniz’in özel kara üzüm meyvesinden üretir. Üzümün kabuğunda bulunan resveratrol, vücuttaki kanser oluşumunu önleyici etkiye sahiptir. Beslenme amaçlı veya gıda takviyesi olarak kullanılan kara üzüm pekmezinin birbirinden faydalı özellikleri bulunur. Elbette ki organik malzemelerden üretilmesi ve içerisinde şeker bulunmaması işin esas sırrını oluşturur. Diyabet hastalığı olanlar ve varis sorunuyla karşı karşıya kalanlar için son derece faydalı olan bu besin, her yaştan bireyin kullanımına uygundur. Organik malzemelerden üretilmesi sebebiyle herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Bu sayede ürünlerden sorunsuz bir şekilde faydalanılır. Sofranızda organik ürünlerin yer almasına özen gösteriyor ve bu doğrultuda hareket ediyorsanız kara üzüm pekmezinin, düzenli kullanılması halinde birçok faydasından yararlanabilirsiniz. Hem tatlı niyetine hem de besin olarak tüketilebilen kara üzüm pekmezi, uygun fiyatlarla tüketicinin karşısına çıkar. Ürün su ile karıştırıldığında içecek olarak da tüketilebilir. Bebeklerin kullanımında da faydaları vardır. Tamamen organik malzemeler kullanılarak üretilen kara üzüm pekmezi, içeresinde katı madde barındırmaz ve akışkan yapıdadır. Tadı üzümün kendi balından gelmektedir.

Benzer Ürünler