Sade Tahin Helvası 830 g
Sade Tahin Helvası 830 g

Sade Tahin Helvası 830 g

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : $49.53(KDV Dahil)
İndirimli : $42.78(KDV Dahil)

Tahin helvası sevilen ve beğenilen bir gıdadır. Tahin helvasının içeriği tüketiciler tarafından sıklıkla araştırılır ve merak edilir. Tahin helvasının organik olması da büyük önem taşır. Üçel (marka) sade tahin helvası organik bir şekilde üretilir.

:

 

 

Tahin helvası sevilen ve beğenilen bir gıdadır. Tahin helvasının içeriği tüketiciler tarafından sıklıkla araştırılır ve merak edilir. Tahin helvasının organik olması da büyük önem taşır. Üçel (marka) sade tahin helvası organik bir şekilde üretilir. İçerisinde hiçbir kimyasal maddeye rastlanmaz. Doğal olması ve içerisinde kimyasal bulunmaması sebebi ile de birçok kişinin dikkatini kısa zaman içerisinde çekmeyi başarır. Ambalajı açılmadan uzun süre buzdolabında saklanabilir. Ambalajı açıldığında ise iki hafta kadar buzdolabında bekletilebilir. Üretimi yapılırken kaliteli bir şekilde üretilir ve asla el değmeden yapılır. Teknolojik birçok cihaz vardır ve bu cihazlar ile üst kalitede üretimi gerçekleşir. Fiyatı ise son derece uygundur. Piyasaya bakıldığı da en uygun ve bilinen bir markanın helvası olduğu birçok kişi tarafından bilinir. Tüketiciler için önemli olan kaliteli, organik ve aynı zamanda uygun olması gerekir. Üçel markada tüketicilere bu özellikte ürünü sunar. İçerisinde hiçbir kimyasal maddeye rastlamaz ve son derece doğaldır. Birçok ebatına rastlamak mümkündür. Fakat genelde 830 gram tahin helvası tercih edilir. Sade olduğu gibi içerisinde fındık, ceviz bulunanı da vardır. İsteğe göre tercih edilebilir

 

Üçel(marka) sade tahin helvası çok sık tüketilir. Üçel marka sade tahin helvası ambalajlı bir şekilde tüketicilere sunulur. İçerisinde şeker yoktur ve son derece sağlıklıdır. Aroma vermesi için doğal esanslar tercih edilir. Aynı zamanda tadının şekerli olmasının sebebi pancardır. Doğal besinler ile tat ve lezzet verilir. Son derece titiz bir şekilde üretimi gerçekleştirilir. Birçok ebatı bulunduğu için ebatlara göre fiyatlarda değişiklik gösterir. Üçel (marka) sade tahin helvası 830 g Ortalama 40-50TL’dir. İnanılmaz lezzeti vardır ve son derece doğaldır. İçerisinde hiçbir kimyasal maddeye rastlanmaz. Doğal aroma vericiler ile tat verilir. Yapım aşamasında titizlik ve profesyonel bir şekilde hareket edilir. Doğal olması sebebi ile de üçel arka her zaman tercih edilir. İçerisinde bulunan vitamin ve mineral sebebi ile son derece besleyicidir. Üçel marka sade tahin helvası tamamen organiktir ve aynı zamanda fiyat olarak diğer markalar ile kıyaslandığında daha ekonomiktir.