Şekersiz Fındık Ezmesi 250gr
Şekersiz Fındık Ezmesi 250gr

Şekersiz Fındık Ezmesi 250gr

Fiyat : ₺42,00(KDV Dahil)

Sağlıklı, doğal ve katkısız ürünleri son tüketici ile buluşturmaya devam eden Köyde.com, fındık ezmesi tüketmeyi sevenlere de enfes bir seçenek sunuyor. Hazel markası tarafından özel olarak üretilen ve tamamen doğal yöntemler ile işlenen fındıklar, fındık ezmesinde de sağlıklı tüketimi sağlıyor.

:

 

Şekersiz yapısıyla hafif ve sağlıklı bir yiyecek olan Hazel şekersiz fındık ezmesi 250 gram paketi ile Köyde.com’da satışta.

Sağlıklı, doğal ve katkısız ürünleri son tüketici ile buluşturmaya devam eden Köyde.com, fındık ezmesi tüketmeyi sevenlere de enfes bir seçenek sunuyor. Hazel markası tarafından özel olarak üretilen ve tamamen doğal yöntemler ile işlenen fındıklar, fındık ezmesinde de sağlıklı tüketimi sağlıyor. yüzde 100 fındıktan oluşan ve içerisinde hiçbir katkı maddesinin bulunmadığı 250 gramlık cam kavanozlarda, fındığın öz lezzetini tadabilir ve gerçek fındık ezmesini deneyebilirsiniz.

 

Şekersiz Fındık Ezmesi Lezzeti Fındığın Sırrında Saklı

Üretimde Türkiye'nin en önemli merkezlerinden bir tanesi olan Giresun'daki yeni sezon hasat fındıklarının kullanıldığı fındık ezmesinde çifte kavrulan fındıklar sayesinde lezzet arttırıyor. İçerisinde özellikle sağlık için risk içeren trans yağ ya da palm yağı gibi yağların bulunmadığı ve tamamen fındığın ezilerek elde edildiği fındık ezmesi, yüzde 100 doğal ve sağlıklı. Üstelik bu fındık ezmesinin en önemli avantajlarından bir tanesi hiçbir şekilde şeker dahi içermemesi. Şeker hastalığı gibi hastalıkları bulunan kişiler gönül rahatlığı ile bu fındık ezmesini tüketebilir.

Sektörün öncü markalarından bir tanesi olan Hazel şekersiz fındık ezmesi ile tüm Türkiye'de büyük bir ilgi gördüğü gibi artık bu ürüne ulaşmak da oldukça kolay. Lezzetli ve sağlıklı yiyecek tüketmek isteyenlerin ilk adreslerinden bir tanesi olan Köyde.com sayesinde canınız istediği her anda, hemen Hazel şekersiz fındık ezmesi 250 gram kavanoz için siparişinizi verebilirsiniz. Güvenli online alışveriş standartlarını sizlere sunan Köyde.com ile sağlıklı ve bir o kadar lezzetli fındık ezmesi sizleri bekliyor.

Benzer Ürünler