Sucuk 1000gr
Sucuk 1000gr

Sucuk 1000gr

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : $54.03(KDV Dahil)
İndirimli : $45.03(KDV Dahil)

Türkiye’de et ve et ürünleri konusunda büyük bir güven yaratmayı başarmış Oral, sucuk konusunda eşsiz bir lezzet sunuyor. Erzurum’un yüksek rakımlı meralarında beslenen danalardan elde edilen etlerle üretilen sucuklar, baharatlarla birlikte özel olarak harmanlanıyor.

:

 

Sucukta Türkiye’nin markası olan Oral sucuk 1000 gram özel paket seçeneğiyle Köyde.com’da satışta!

Türkiye’de et ve et ürünleri konusunda büyük bir güven yaratmayı başarmış Oral, sucuk konusunda eşsiz bir lezzet sunuyor. Erzurum’un yüksek rakımlı meralarında beslenen danalardan elde edilen etlerle üretilen sucuklar, baharatlarla birlikte özel olarak harmanlanıyor. Az yağ ile birlikte baharatların kullanıldığı sucuklarda hiçbir yapay ve katkı maddesi bulunmuyor. Sucuk üretiminde geleneksel yöntemler tercih edildiği gibi ideal orandaki baharatlarla birlikte sucukta aranan lezzet, Oral markası güvencesiyle yıllardan beri değişmedi. Yüzde yüz dana etinin kullanıldığı sucuklarda, özel oranlarda baharatlar karışım yapılıyor. Sipariş verdiğiniz her üründe, aynı tadı ve kıvamı alabileceğiniz gibi Köyde.com sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her anda Oral sucuklar mutfağınızda!

 

Etin En Lezzetli Hali: Oral Sucuk

Kahvaltılarda, tostlarda, yemeklerde tercih edebileceğiniz bu doğal lezzet, böylece farklı zevklere de hitap edebiliyor. Özellikle çocukların severek tükettiği ürün, acılık derecesiyle de çok hafif. Üretim sonrasında dinlenme süreci ile birlikte tüketime hazır hale gelen sucuklar, özel paketleriyle birlikte adresinize gönderiliyor. Kalite ve güvence noktasında hiçbir soru yaşamayacağınız ürün, markayla ilk defa tanışanların da beğenisizi kazanıyor. Hijyenik ortamda ve İslami usullere göre yapılan kesimlerle üretilen sucuklar, kangal sucuk formunda. Sertifikalı ve gerekli tüm belgelerin alınarak üretimlerin yapıldığı Oral Entegre Tesisleri’nin lezzeti, Köyde.com ile evlerinizde.

Türkiye’de en doğal ve organik ürünlerin adresi Köyde.com, sucuk sevenlere de hitap ediyor. Doğal ve katkısız Oral sucuğu hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, günler içinde adresinize ulaştırılacak olan sucuk, mutfağınızda güzel kokular yayacak.

Benzer Ürünler