Tiryaki Çayı Siyah 1000gr
Tiryaki Çayı Siyah 1000gr

Tiryaki Çayı Siyah 1000gr

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : $22.06(KDV Dahil)
İndirimli : $18.46(KDV Dahil)

Tiryaki, Çaykur’un en popüler çaylarından birisi olduğu gibi özel bir harman çay. Bu özel lezzete sahip olmak için Çaykur Tiryaki Çayı Siyah 1000gr. siparişinizi hemen verebilirsiniz!

:

 

Tiryaki, Çaykur’un en popüler çaylarından birisi olduğu gibi özel bir harman çay. Bu özel lezzete sahip olmak için Çaykur Tiryaki Çayı Siyah 1000gr. siparişinizi hemen verebilirsiniz!

Çay içmek, Türkiye’deki herkes için ayrı bir keyif. Sabah kahvaltı itibariyle başlayan çay tüketimi, çalışırken, misafir ağırlarken ya da atıştırmalık saatlerinde size en iyi eşlik edecek içecek. Çaykur’un tat, dem ve kalitesi ile özel olarak ürettiği tiryaki çayı, 500gr, 1000gr, 2000gr ve 5000gr'lık ambalajlarda hemen satın alabilirsiniz.

 

Özel Formül Çaykur Tiryaki Çayı

Çaykur Tiryaki Çayı 1000 gramlık paketiyle aynı zamanda çay için ekonomik bir alışveriş yapmanızı da sağlıyor. Bir aile için uzun süre çay ihtiyacını karşılayacak çay paketi, dayanıklı yapısı sayesinde de saklanmaya uygun. Sert olmaması ve hafif bir lezzet sunması sayesinde ev ve iş yerlerinde en çok tercih edilen çay türü olan Çaykur Tiryaki Çayı, özenle demlemeniz halinde tadıyla sizi kendine hayran bırakacak.

Çaykur Tiryaki Çayı özel kılan en önemli etken, çayların özenle toplanarak harmanlanması. Karadeniz’in çay konusunda en özel bölgesi olan Rize’de yetiştirilen çayların tercih edildiği tiryaki çayı, taze yaprakların Çaykur fabrikalarında işlenmesiyle elde edilir. Toplanmasından kurutulmasına kadar her bir aşamada titiz bir çalışma gerçekleştirilen tiryaki çayı, çay konusunda 1. sınıf bir seçim yapmak isteyenler için. Üstelik paket içerisinde hiçbir katkı maddesi ya da kimyasal bulunmayan tiryaki, sadece siyah çaydan oluşmakta. Çaykur tesislerinde üretilerek en sağlıklı haliyle evlere kadar gelen tiryaki için en ekonomik fiyatlara sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Klasik Çay Lezzeti için Tiryaki Çayı

Türkiye’de klasik yöntemlerle demlenerek tüketilebilecek tiryaki çayı misafirlerinizi de en iyi şekilde ağırlamanızı sağlayacak. Tavşan rengi görünümü, kokusu ve eşsiz lezzetiyle birlikte her yudumda farklı bir keyif alacağınız siyah çay, çalışmalarınızda da size eşlik ediyor.

Çaykur tiryaki çayı özel fiyatı ile sizler için satışta. İnternet sitemizden hemen satın alabileceğiniz çayı, kısa süre içerisinde size teslim edeceğiz. Özel harman Tiryaki ile çay saatleriniz çok daha keyifli!

Benzer Ürünler