Tokat Asma Yaprağı 1500gr
Tokat Asma Yaprağı 1500gr

Tokat Asma Yaprağı 1500gr

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺44,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,00(KDV Dahil)

Sağlık için pek çok faydası bulunan alıç meyvesi, sirke olarak da tüketilebilir. Mevsiminde özel olarak toplanarak üretiminde kullanılan alıç meyvesi, böylece salatalardan yemeklere kadar pek çok farklı alanda kendine yer buluyor.

:

 

Türkiye'de lezzeti ve inceliği ile dikkat çeken el yapımı tokat asma yaprağı 1500 gram paketi ile Köyde.com’da satışta.

Asma yaprağı konusunda Türkiye'nin en çok tercih edilen bölgesi olan Tokat, asma yaprağı 1500 gram paketler halinde satışa sunuluyor. Paketlerinin küçük olması sayesinde az miktarda yapılacak sarmalar için ideal olan el yapımı Tokat asma yaprağı, Tokat bölgesinde özel olarak hazırlanıyor. Köyde.com Tokat asma yaprağı, bölgede doğal yollar ile üretimi gerçekleştirilen üzüm bağlarında ilk çıkan yapraklar ile Haziran ayının son sürgün yaprakları toplanarak hazırlanmaktadır. Böylece en taze yapraklar elde edilirken, aynı zamanda birinci kalitede ürün de tüketime sunulmaktadır. Lezzeti ile Tokat yaprağı olarak adlandırılan ve tüm Türkiye'de kendini kabul ettiren asma yaprağında, lezzeti veren tercih edilen üzümün türüdür.

 

Sarmalar İçin Özel Lezzet: Özel Tokat Asma Yaprağı

Köyde.com Tokat asma yaprağında Kazova üzüm bağlarından elde edilen yapraklar tercih edilir. Lezzeti özel olan yaprak, kaliteli olduğu kadar bir o kadar naziktir. Diğer asma yapraklarına göre tüysüz ve daha ince olan Tokat yaprağı, kısa süre içerisinde piştiği gibi tadı da diğer yaprak çeşitlerine göre damak tadına uygundur. Bu nedenle hem lezzet hem ideal pişme süresini Tokat bölgesindeki yaprakları özel kılmaktadır.

Tokat bölgesindeki en önemli geçim kaynaklarından birisi olan Tokat yaprağı, bu nedenle yıllardan beri nesilden nesle geçerken aynı zamanda yöresel ve gelenekselliğinden de hiçbir değer kaybetmemektedir. Köyde.com tarafından özel olarak bölgesinden toplanan yapraklar ile hazırlanan 1500 gramlık paketler, böylece lezzetli sarmalar ve yemekler hazırlamak isteyenlere de doğal, organik bir seçenek sunmaktadır. Eşsiz lezzet için sizler de hemen Tokat asma yaprağını sepetinize ekleyebilir ve Köyde.com’da lezzet paketinizi hazırlayabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler