Uzun yıllardır kaliteli ürünleriyle adından söz ettiren Üçel, Karadeniz’in Rize şehrinde kurulmuştur. Yıllardır kapasitesini artırarak üretimlerini sürdüren Üçel, öncelikle helva ile adından söz ettiriyor olsa da aynı zamanda reçel, lokum ve şekerlemeler üretimi yapmaktadır. 

Helva, kahvaltı sofralarının tatlı yiyeceklerinin başında gelir. Özellikle de çocuklar için olmazsa olmaz kahvaltılıklarından helva, Üçel tarafından özenle üretilerek sofralarda yerini alır. Tahin helvası herkes tarafından sevilen ve beğenilerek tüketilen bir gıdadır. Sağlık açısından da son derece faydalı olan helva, Üçel markası ile çok daha lezzetli bir hal alır. Tahin helvasının besleyici içeriklerinden faydalanmak için organik üretim sürecinden geçmesi önemlidir. Konuyla ilgili olarak titizlikle çalışan Üçel, kurulduğu günden bu yana üretim sürecinde doğallığı tercih eder ve bu doğrultuda ortaya çıkan ürünleriyle dikkat çeker. Kemik sağlığı, sindirim sistemini güçlendirmesi, enerji vermesi, protein kaynağı olması, kansızlığa iyi gelmesi ve buna benzer daha pek çok faydası ile bilinen tahin helvası sade, kakaolu, fıstıklı gibi çeşitleriyle farklı damak zevklerine hitap eder. Küçük büyük herkesin tüketimine uygun olan Üçel Helva, kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesi sonucunda hazırlanır. 

Üçel, farklı lezzetleriyle dikkat çeker

Fındıklı, Antep fıstıklı ve sade Türk lokumu, birbirinden farklı helva çeşitleri gibi seçenekleriyle farklı damak zevklerine hitap eden Üçel, kaliteli üretim süreci ile tüketiciye sağlıklı ürünler sunar. Üzüm pekmezi, maviyemiş reçeli, ayva, böğürtlen, kayısı reçeli gibi çeşitliliği ile reçel ihtiyacını da karşılamak konusunda başarılıdır. Kurulduğu günden bu yana yoğun çalışmalar ile gelen marka, üretimlerinde titizlikle hareket eder.  Böylelikle tüketici için son derece kaliteli ürünler sunulur. Ürünler tek bir ebatta değin farklı gramajlarda ambalajlanır. Böylelikle dilediğiniz ebatta alarak sağlıkla tüketebilirsiniz. Uygun saklama koşularına göre hareket edildiğin uzun süre yapısı bozulmadan tüketilebilen Üçel ürünleri, besleyici özellikleri ve lezzetiyle ön plana çıkar. Kendine has ambalajlama sistemi sayesinde korunaklı halde raflarda yerini alan her bir ürün, sofraları zenginleştirmek ve bunu yaparken de daha sağlıklı olunması konusunda faydalıdır. Üçel ile en lezzetli kahvaltılıkları tüketebilirsiniz. 

Tükendi
$42.77 KDV Dahil
$49.53 KDV Dahil
Tükendi
$27.02 KDV Dahil
$33.77 KDV Dahil
Tükendi
$7.20 KDV Dahil
$11.26 KDV Dahil
Tükendi
$20.26 KDV Dahil
$24.77 KDV Dahil
Tükendi
$18.01 KDV Dahil
$22.51 KDV Dahil
Tükendi
$11.26 KDV Dahil
$12.16 KDV Dahil
Tükendi
$11.26 KDV Dahil
$12.16 KDV Dahil
Tükendi
$11.26 KDV Dahil
$13.50 KDV Dahil
Tükendi
$22.51 KDV Dahil
$24.77 KDV Dahil
Tükendi
$15.76 KDV Dahil
$20.26 KDV Dahil
Tükendi
$15.76 KDV Dahil
$20.26 KDV Dahil
Tükendi
$7.20 KDV Dahil
$20.26 KDV Dahil