Üzüm Sirkesi 500ml
Üzüm Sirkesi 500ml

Üzüm Sirkesi 500ml

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $24.76(KDV Dahil)
İndirimli : $22.51(KDV Dahil)

Yararlı bakteri ve mikroorganizma içeren, üretim sürecinde hiçbir şekilde katkı maddesi ve kimyasal kullanılmayan el yapımı üzüm sirkesi, Türkiye'de elde edebileceğiniz en organik ve lezzetli sirkelerden bir tanesi.

:

 

Sirkenin en çok tercih edilen hali üzüm sirkesi el yapımı lezzeti ile köyde.com’da satışta.

Yararlı bakteri ve mikroorganizma içeren, üretim sürecinde hiçbir şekilde katkı maddesi ve kimyasal kullanılmayan el yapımı üzüm sirkesi, Türkiye'de elde edebileceğiniz en organik ve lezzetli sirkelerden bir tanesi. Sirkenin faydalarını tamamen elde etmek istiyorsanız, doğal ve organik kriterlerinizden taviz vermemelisiniz. Bu doğrultuda tercih edebileceğiniz ve sirke dışındaki lezzetleriyle doğal ve organik ürünlere ulaşmanızı sağlayan Köyde.com, el yapımı organik sirkesi ile birlikte mutfaklarınıza yeni bir tat katıyor.

 

Şifa Kaynağı Üzüm Sirkesi

Dezenfektan görevi gören ve özellikle temizlik noktasında ürünlerinizi güvenle dezenfekte edebileceğiniz sirke, lezzet ve yemeklerdeki kullanımının dışında, günlük yaşamda da oldukça etkili. 500 ml şişe içerisinde korunarak satışa sunulan el yapımı üzüm sirkesi, kullanıma hazır durumda.

Organik ve son hasat üzümlerin kullanılarak hazırlandığı üzüm sirkesinde renklendirici gibi hiçbir katkı maddesi olmaması ise sirkenin çok daha lezzetli ve aromalı olmasını sağlıyor. İçeriğinde sadece üzüm olması ve fermantasyon süreci sonrasında kıvam alması, sirkenin içilebilir hale gelmesini de sağlıyor. Yemeklerde, salatalarda ve sade olarak içebileceğiniz üzüm sirkesi, tam anlamıyla şifa kaynağı. Pastörize ve filtre edilmeyen sirke, probiyotik açısından da son derece zengin durumda. Köyde.com tarafından özel olarak üretimi gerçekleştirilen ve yöresinden son tüketiciye aracısı olmaksızın sunulan üzüm sirkesi için hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Türkiye'nin her bir noktasına korunaklı bir şekilde gönderilerek tazeliğinden kesinlikle ödün vermeyen üzüm sirkesini hemen sipariş verebilir ve tüketmeye başlayabilirsiniz. Organik ve doğal olan el yapımı üzüm sirkesi; tadı, rengi ve kokusu ile birlikte kısa süre içerisinde favori ürününüzden birisi olacak.

 

 

Benzer Ürünler