Yaban Balı 500gr
Yaban Balı 500gr
Yaban Balı
Yaban Balı
Yaban Balı
Yaban Balı
Yaban Balı

Yaban Balı 500gr

İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : $213.88(KDV Dahil)
İndirimli : $157.59(KDV Dahil)

Yaban balı özellikle üst solunum yollarında meydana gelen hastalıkların önlenmesinde etkili olmaktadır. Doğal bir besin olması sayesinde vücutta herhangi bir risk yaratmayan ve şeker siz olması sayesinde herkesin tüketebileceği yaban balı, aşırı tüketilmemelidir. Kontrollü bir şekilde tüketilmesi önerilen yaban balı, çok yoğun ve keskin olduğundan dolayı aşırı tüketimlerde sağlık sorunlarına yol açabilmektedir.

:

Bal, sağlık için mucize etkileriyle herkes tarafından tüketilmesi gereken besinler arasında yer almaktadır. Bal çeşitleri arasında en özel üretimlerden birisi olan yaban balı ise tamamen doğal bir şekilde üretilmesi sayesinde çok daha besleyici ve yüksek değerlere sahip olmaktadır. Bal başta olmak üzere sağlık için faydalı olan besinlerin doğal olması çok önemlidir. Bu nedenle de 500gr yaban balı gibi bal çeşitlerinin tamamen doğal ortamlarda üretilmiş olması, balın en yüksek faydalarının elde edilmesini sağlamaktadır.  İçeriğinde hiç şeker bulunmaması, bu bal türünün en önemli ve ayırt edici özelliklerinden birisi olmaktadır.

Yaban Balı Faydaları Neler?

Yaban balı özellikle üst solunum yollarında meydana gelen hastalıkların önlenmesinde etkili olmaktadır. Doğal bir besin olması sayesinde vücutta herhangi bir risk yaratmayan ve şeker siz olması sayesinde herkesin tüketebileceği yaban balı, aşırı tüketilmemelidir. Kontrollü bir şekilde tüketilmesi önerilen yaban balı, çok yoğun ve keskin olduğundan dolayı aşırı tüketimlerde sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Tansiyon, mide ağrısı,sinir sisteminin düzenlenmesi, kolesterolü düzenlemesi yaban balı faydaları arasında yer almaktadır.

Güçlü bir antioksidan olan 500gr yaban balı, düzenli bir şekilde tüketildiğinde vücut bağışıklığının güçlenmesini sağlamaktadır. Böylece hastalıklara karşı daha fazla dirençli hale gelmek ve kış aylarında nezle ve grip gibi rahatsızlıklara karşı korunmak mümkün olmaktadır.

Vücut için sunduğu faydalarının yanı sıra vücut sağlığı için gerekli kalsiyum ve potasyum gibi maddelerce zengin olan 500gr yaban balı, böylece vücudun desteklenmesini sağlamaktadır. Günlük 1 çay kaşığı ya da tatlı kaşığı tüketilmesi önerilmektedir. 

Gerçek Yaban Balı Köyde.com’da

Özel olarak edilen yaban ballar için Türkiye’de tercih edilecek en güvenilir merkezlerden birisi Köyde.com’dur. Köyde.com’da yer alan yaban balları tamamen doğal ve katkısız bir şekilde satışa hazırlanmaktadır. Doğal balların gerçek bal olup olmadığı kolay bir şekilde anlaşılabilmektedir. Doğal ballar düşük sıcaklıklarda donar, süner ve şekerleşir. Böylece balda herhangi bir katkı maddesi olmadığı kolaylıkla anlaşılabilmektedir.

Uygun 500gr yaban balı fiyatı ile satışa sunulan balı hemen sepetinize ekleyebilir ve bu mucizevi besinle doğal beslenmenizi destekleyebilirsiniz.  

Benzer Ürünler