Zümrüt Yeşilçay Pudrası	150gr
Zümrüt Yeşilçay Pudrası	150gr

Zümrüt Yeşilçay Pudrası 150gr

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺50,00(KDV Dahil)

Çaykur tarafından tohumun toprak ile buluştuğu ilk andan itibaren özel bir takibin yapılarak hazırlandığı Çaykur Zümrüt Yeşilçay Pudrası 150 gramlık paket seçeneği ile satışta!

:

 

 

Çaykur tarafından tohumun toprak ile buluştuğu ilk andan itibaren özel bir takibin yapılarak hazırlandığı Çaykur Zümrüt Yeşilçay Pudrası 150 gramlık paket seçeneği ile satışta!

Rize’de Karadeniz’in verimli topraklarında yetiştirilen çaylar, özel paketi sayesinde tazeliğini ilk gün gibi korumayı başarıyor. Satın alacağınız paket klasik yeşil çay etkilerinin çok daha ötesinde ve daha fazla etkili. Sağlığınızı korumak, vücudunuzu zinde tutmak adına yeşilçay olarak özel üretilen pudra, tattıktan sonra sizin de favoriniz olacak!

 

Çaykur Zümrüt Yeşilçay Pudrası Neden Özel?

Zümrüt yeşilçay pudrası, kontrollü tarım çalışmaları kapsamında özel olarak hazırlandığından dolayı tüm test ve kalite işlemleri de yapılmaktadır. Pudrayı tercih eden kişilerin ilk kriteri sağlık olduğundan dolayı Çaykur’un bu özel formülünde hiçbir katkı ya da kimyasal madde bulunmuyor. Böylece formunu korumak, sağlıklı çay tüketmek ve yeşilçayın faydalarını etkili bir şekilde hissetmek isteyenler için ilk seçenek; zümrüt yeşilçay pudrası.

Karadeniz bölgesinde üretilen bu özel ürün, silindir bir kutuya sahip. Bu sayede satın aldıktan sonra evinize kadar yapılacak teslimatta hiçbir şekilde zarar görmeyecek zümrüt yeşilçay pudrası, kapatılabilir kapağıyla da tekrar kullanımları kolaylaştırıyor.

Zümrüt Yeşilçay Pudrası Etkileri Neler?

Yeşilçay, vücut metabolizmasının doğru bir şekilde çalışması adına çok etkindir. Genelde zayıflamak için tercih edilse de sağlıklı bir yaşam isteyen herkes için zümrüt yeşilçay pudrası, kolay kullanımı sayesinde ideal içecekler arasındadır. Antioksidan etkisi bulunan çay, içmeye başladıktan sonra kısa süre içerisinde günlük rutininizde kendine yer bulacak. Özellikle kahvaltı sonrasında tercih edebileceğiniz çay, güne hazırlanmanızı da kolaylaştıracak. Enerji vermesi sayesinde gün içerisindeki yoğun temponuzda size büyük bir katkı sağlayacak yeşilçay, üstelik en uygun fiyatıyla sayfamızda sizler için özel fiyatıyla satışta. Zihninizi güçlendirecek ve sağlıklı içecek tüketmenizi sağlayacak zümrüt yeşilçay pudrası, Çaykur kalitesini evlerinize sunuyor. Çay denildiğinde yıllardan beri Türkiye’de değişmeyen isim olan Çaykur, farklı formülleri ve seçenekleriyle sizlerle. Sayfamızdan hemen Yeşilçay siparişinizi verebilir ve kısa sürecek tedarik süreci ile Çaykur’un eşsiz yeşilçay lezzetini tadabilirsiniz.

Benzer Ürünler