Sade Helva 500g
500g Sade Helva
500g Sade Helva
500g Sade Helva
500g Sade Helva

Sade Helva 500g

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺30,00(KDV Dahil)

Fıstıklı, kakaolu çeşitleriyle ön plana çıksa da doğallıktan yana olanlar için Sade Helva özelliğiyle Köyde sizleri bekliyor. Doğal ve hakiki köy ürünlerinin bulunduğu sitemizden lezzetli helvalar satın alabilirsiniz.

:

Fıstıklı, kakaolu çeşitleriyle ön plana çıksa da doğallıktan yana olanlar için Sade Helva özelliğiyle Köyde sizleri bekliyor. Doğal ve hakiki köy ürünlerinin bulunduğu sitemizden lezzetli helvalar satın alabilirsiniz.

Osmanlı Dönemi’nden günümüze kadar gelmeyi başaran ve özellikle misafirlerimizin bulunduğu sofralarda eksik olmayan helva şeker ihtiyacımızı karşılayıcı yanıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Tahinlisinden, kakaolusuna, fıstıklısından, sadesine kadar her çeşidin sofralarda yer aldığı helvaları sitemizden doğal şekerle yapılmış şekilde satın alabilirsiniz. Helva diye satılan ancak helvanın faydalarını görmemize imkan vermeyen özellikteki helvalardan uzak durun. Hakiki Sade Helva çeşidiyle sitemizden siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Sade Helva Nerede Üretilmektedir?

Ülkemizin hemen her bölgesinde ve şehrinde üretilen ve köylü annelerimizin ellerindeki emekle yapılarak satışa hazır hale getirilen helvalardan hemen satın alabilirsiniz. Bu helvaları almanız halinde kendinize, eşinize, çocuğunuza ve sevdiklerinize doğal bir lezzet tattırmanın ayrıcalığını yaşayabileceksiniz. 500 gram Sade Helva fiyatı hakkında araştırmalar yapıyorsanız artık bu araştırmalara son verebilirsiniz. Çünkü sizlerin bütçesini düşünen sitemiz sizler için ekonomik helva fiyatlarıyla satış yapmaktadır.

Sade Helva Faydaları

Ülkemizin doğal lezzetleri arasında yer alan Sade Helva üretimi yapıldıktan sonra satışlara başlanmaktadır. İşte o satışlarla beraber aslında birçok fayda ülkemizin insanlarına helva içerisinde dağıtılmaktadır. Özellikle helvanın içeriğinde bulunan çöven maddesi insanlara birçok fayda sağlamaktadır.  Sade Helvanın faydaları aşağıda hazırlanarak sunulmuştur. Bu faydalara hakiki helva yiyerek ulaşabileceğinizi unutmayın.

  • Cilt hastalıkları arasında yer alan sedef, egzama kişiler için büyük problemler oluşturmaktadır. Bu hastalıkların kremle etkisi azaltılmaktadır. Ancak tam olarak hastalıktan kurtulma sağlanamamaktadır. Eğer egzama ve sedef gibi rahatsızlıklarınız varsa sizlere helva yemenizi önerebiliriz. Helvanın içeriği sayesinde bu etkiler en aza indirgenebilmektedir.
  • Helvayı düzenli bir şekilde tüketmek vücudunuza direnç kazandırmaktadır. Dolayısıyla yeni doğum yapmış bir anneyseniz ve çocuğunuzu emziriyorsanız mutlaka helva tüketmeye özen gösterin. Emziren annelerin yaşadığı enerji kaybı helvayla en aza inecektir.
  • Vitamin eksikliğiniz varsa özellikle de B vitamini vücudunuz tarafından az salgılanıyorsa helva size iyi gelecektir.

Sade Helva Nerede Satılır?

Hemen her yerde ürününün satıldığını görebilirsiniz. Ancak organik Sade Helva için Köyde.Com tek adresiniz olmalıdır.

 

Benzer Ürünler