$27.02 KDV Dahil
$33.77 KDV Dahil
$29.27 KDV Dahil
$33.77 KDV Dahil
$7.20 KDV Dahil
$11.26 KDV Dahil
$7.20 KDV Dahil
$11.26 KDV Dahil
Tükendi
$13.51 KDV Dahil
$22.51 KDV Dahil
Tükendi
$13.51 KDV Dahil
$22.51 KDV Dahil
Tükendi
$27.02 KDV Dahil
$33.77 KDV Dahil
Tükendi
$20.26 KDV Dahil
$24.76 KDV Dahil
1

Helva

 

Sofralarda doğal Bir tatlandırıcı isteyenler için ilk seçeneklerden birisi olan helva, tamamen doğal üretimi ile Köyde.com’da sizler için satışta. Hiçbir şekerlendirici, tatlandırıcı ya da katkı maddesi olmayan özel helvalar, Köyde.com aracılığıyla helva tüketmek isteyenler için özel olarak sunulmaktadır Mineral ve vitaminler açısından oldukça zengin olan helvalarda, hiçbir katkı maddesinin bulunmaması helvanın tamamen yararlı ve risksiz bir ürün olmasını sağlar. Helva tüketmeyi seven 7'den 77'ye herkes için ideal durumda olan helva seçenekleri Köyde.com’da sizleri bekliyor. İsterseniz sade bir şekilde isterseniz de yemeklerin hemen ardından tatlı ihtiyacınızı karşılamak için doğal, organik helvayı  tüketebilirsiniz.

Doğal Helva Çeşitleri Köyde.com’da

Farklı helva çeşitlerinin satışa sunulduğu Köyde.com’da sade, kakaolu gibi pek çok farklı çeşidi bulabilirsiniz. Ürünlerde her zaman için doğal ve organik ürünler kullanıldığından dolayı yer fıstıklı ya da fındıklı tahin helvası tüketmek isteyenlere de en özel ürünler sunulmaktadır. İçeriğinde katkı maddesi olmadığından dolayı doğal beslenmek isteyenlerin öncelikle tercih etmesi gereken yiyeceklerden birisi olan helva, güvenli alışverişin adresi olan Köyde.com ile evlerinize geliyor.

Üstelik ilk defa deneyecek kişiler için 400 gramlık küçük paket seçeneklerine de sahip olan helva çeşitleri, fiyatlarıyla da bütçe dostu. Herhangi bir aracı olmadan doğrudan ürünlerin son tüketici ile buluşmasını sağlayan Köyde.com sayesinde satın alabileceğiniz en doğal ve organik helvaları hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun fiyatları ve güvenli alışveriş seçenekleri ile herkes için alışverişi kolay hale getiren Köyde.com, helva çeşitlerinin yanı sıra tahin tüketmeyi sevenlere de yine aynı kriterlerde özel ürünleri sunmaktadır. Doğal ve organik ürünlere ulaşmak isteyenlerin ilk seçeneklerinden birisi olan Köyde.com sayesinde beslenmenize dikkat edebilir, güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ürünlerin doğallığından ve organik olduğundan şüphe duymadan rahatlıkla ürünleri tüketebilirsiniz . Üretimlerin her aşamasında kontrollü bir şekilde İşlemlerin yapılması, hiçbir konuda ihmale yer verilmeden ürünlerin doğal kalmasını sağlamaktadır. Özel ambalajlar içerisinde korunaklı ve dış etkilerden tamamen uzak bir şekilde gönderimi yapılan ürünler, paketini açtığınız andan itibaren tazeliğini ve organik olduğunu sizlere hissettirecek.